Nowe auta Porsche  i Lexus

AUTO PRESTIGE chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom klientów wypożyczalni samochodów postanowiło powiększyć ofertę o kolejne ciekawe auta takich marek, jak PORSCHE, LEXUS, BMW czy MERCEDES. Wsłuchując się w sugestie odbiorców naszych usług podnosimy standardy wynajmu. Naszym celem jest powiększanie floty pojazdów o samochody ciekawe, do których dostęp będą mieć wszyscy pasjonujący się motoryzacją. Nasze działania koncentrują się na umożliwieniu sprawdzenia i przetestowania marek samochodów niedostępnych w naszym regionie. Ma to między innymi umożliwić bezpośredni dostęp do takich marek, jak na przykład ultranowoczesny, naszpikowany nowinkami technicznymi LEXUS. Już w kwietniu 2017 r. dostępne będą modele LEXUS NX200T i IS200T wyposażone w automatyczne skrzynie biegów i bardzo bogate wyposażenie opcjonalne, niedostępne w wielu innych markach.

wynajem-dlugoterminowy-samochodow wypozyczalnia-samochodow

Auta ekonomiczne w ofercie wypożyczalni samochodów AUTO PRESTIGE

Nasze na pozór zwykłe samochody dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach mają również ponadprzeciętne wyposażenie. Które pozwala czerpać przyjemność z jazdy, jak również mające wpływ na bezpieczeństwo naszych szanownych klientów. Prawdziwym hitem są Renault Clio i Talisman z dynamicznymi silnikami i oczywiście automatycznymi skrzyniami biegów.

PORSCHE Macan i Boxter już w maju dostępne do wypożyczenia

Prawdziwa „wisienka na torcie ” w wypożyczalni samochodów AUTO PRESTIGE. Nowe modele PORSCHE Macan i Boxster. Ten pierwszy to bez wątpienia najlepszy SUV w swojej klasie z napędem 4×4, a drugi to piękny, stylowy 300-konny kabriolet. Auta pojawią się już w maju w ofercie naszej firmy.Dlatego co bardzo istotne, to przewidujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe wynajmu. Tak jak ciężko jest zrobić atrakcyjną cenę w przypadku bardzo drogich w zakupie i ubezpieczeniu PORSCHE 911 czy PANAMERA. Również dostępnych w naszej ofercie. Dlatego przybliżenie i posmakowanie tej luksusowej marki będzie możliwe w przystępnej cenie dzięki właśnie MACANOWI i BOXSTEROWI. Należy pamiętać że przy wcześniejszych rezerwacjach możecie Państwo wynegocjować najkorzystniejsze warunki wynajmu. Istotną informacją jest, iż wszystkie pojazdy z jakich korzystamy są dostępne w korzystnym wynajmie długoterminowym również z opcją wykupu. Każde auto po półrocznej eksploatacji jest wystawiane na sprzedaż w bardzo atrakcyjnych cenach i z pełną gwarancją producenta.Warto przed zakupem samochodu zapoznać się z naszą ofertą i zrobić porównanie jakości i ceny ze „złomem” sprowadzanym do naszego kraju z zagranicy.

Zapraszamy do AUTO PRESTIGE wkrótce dostępnego w całym regionie północno – wschodniej Polski po luksusowe auta klasy premium PORSCHE, LEXUS, BMW i MERCEDES.