Bezpieczna podróż z wypożyczalnią samochodów Auto Prestige

Już niedługo będą Państwo odwiedzać swoje rodziny z okazji świąt Bożego Narodzenia. Będziemy podróżować, bardzo często do miejsc oddalonych o setki kilometrów od naszego domu. Warto już teraz pomyśleć o bezpieczeństwie naszych najmłodszych. Bo czy może być coś ważniejszego niż bezpieczeństwo własnego dziecka, bliskich osób i swoje w podróży? 🙂

Ponad to co roku dochodzą do tego męczące kontrole stanu opon i ich zmiana, kontrola akumulatora, świateł, olejów i płynów eksploatacyjnych – to obowiązkowa lista zadań dla każdego kierowcy przed cięższymi warunkami atmosferycznymi. Auto Prestige wychodzi na przeciw temu wszystkiego i proponuje nie przejmować się pierwszym śniegiem, czy minusowych temperaturami. Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige robi wszystko za swoich klientów. Nasi szanowni klienci jedynie wsiadają, cieszą się jazdą i bezpiecznie podróżują.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige z Białegostoku dbając o najwyższe bezpieczeństwo naszych Szanownych Klientów oraz ich pociech postanowiła przedstawić Państwu kilka aspektów odnośnie bezpieczeństwa w podróży o których należy pamiętać będąc uczestnikiem ruchu drogowego.

Samochody Auto Prestige zawsze przygotowane do wynajmu

Większość polskich kierowców zmienia opony na zimowe gdy warunki atmosferyczne zaczynają tego wymagać, natomiast nadal jest wielu kierowców którzy tego nie robią. Być może dlatego, że w Polsce nie ma prawnego obowiązku aby takiej wymiany dokonywać. Wielu z nas zdaje sobie sprawę, że dostosowanie rodzaju opon do warunków atmosferycznych ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo jazdy. To podstawowa kwestia, dlatego klienci wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige w Białymstoku poza rozbudowanymi systemami bezpieczeństwa, które oferują nam nowe samochody, zawsze otrzymują samochody wyposażone w nowe opony adekwatne do warunków atmosferycznych. Ponad to polecamy takiej wymiany oraz sprawdzenia dokonywać dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. 🙂

wypozyczalnia-porsche-bialystok-autoprestige

Bezpieczna rodzinna podróż z Auto Prestige

Fotelik samochodowy. Niezbędna rzecz przy transporcie najmłodszych pasażerów. Powinien doskonale chronić malucha oraz gwarantować mu wygodę podczas jazdy samochodem. Aby każda podróż minęła bezpiecznie i komfortowo, warto zaopatrzyć się w sprawdzony fotelik samochodowy. Zagwarantuje on dziecku nie tylko wygodę podczas jazdy, ale będzie chronił malucha przed ewentualnym zagrożeniem.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige dysponuje najwyższej klasy samochodami osobowymi idealnie przystosowanymi do montażu fotelika dziecięcego. Samochody gwarantują bezpieczny montaż, oraz wygodę połączoną z bezpieczeństwem podczas podróży. Jeżeli wybierasz się w podróż i chciałbyś zadbać o najwyższe bezpieczeństwo to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu oraz do kontaktu z nami:

Sprawdź cennik oraz ofertę wynajmu wypożyczalni samochodów Auto Prestige

Sprawdź jak dotrzeć do wypożyczalni samochodów Auto Prestige

Oświetlenie

Według statystyk, brak odpowiedniego oświetlenia była główną przyczyną kolizji z przyczyn technicznych w ubiegłym roku. – Największym grzechem kierowców jest zbyt wysokie ustawienie świateł, przez co oślepiają innych uczestników ruchu. Na dziurawych drogach światła w wyniku drgań i wstrząsów maję tendencję do zmiany położenia. W niektórych przypadkach takie oślepienie może doprowadzić do wypadku. W wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige z Białegostoku zawsze otrzymują Państwo auta z fabrycznie nowymi światłami wyposażonymi w najnowsze technologie, aby widoczność była jak największa. Ponad to samochody które wydajemy dla klientów są zawsze czyste, co świadczy o tym, że światła działają tak jak powinny i możemy bezpiecznie podróżować. Warto na to zwrócić uwagę, ponieważ mocno zabrudzone światła zmniejszają widoczność, a bezpieczna podróż Naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Warto pamiętać również, że kontrola kompletności oświetlenia jest prawnym obowiązkiem każdego kierowcy i w razie kontroli, możemy otrzymać mandat, jeżeli światła nie spełniają zastosowania. Nasi szanowni klienci nie muszą martwić się również o to. Bezpieczna podróż zależy również od oświetlenia, należy o tym pamiętać.

Pasy bezpieczeństwa 

Dlaczego wciąż kierowcy i pasażerowie nie zapinają pasów bezpieczeństwa? Część osób sądzi, że to niewygodne, a inni uznają, że nie ma potrzeby tego robić przed krótszą podróżą. To błąd, który może kosztować życie, bo podróż w zapiętych pasach zmniejsza ryzyko śmierci w wypadku o około połowę. Samochody wypożyczalni samochodów osobowych w Auto Prestige za każdym razem akustycznie przypominają o niezapiętych pasach bezpieczeństwa. Wymówką nie jest również jazda na tylnych siedzeniach samochodu. Z badań wynika, że tylko 76% Polaków zapina pas, podróżując na tylnej kanapie. To również duży błąd. Polecamy zwrócić na to uwagę. Choć dawniej w wielu autach pasażerowie jadący z tyłu po prostu nie mieli możliwości zapięcia pasów, obecnie jest to standardowy element wyposażenia. W razie wypadku osoba podróżująca na tylnej kanapie bez zapiętych pasów może z dużą siłą wypaść ze swojego siedzenia i podróżuje bardzo niebezpiecznie, zagrażając nie tylko swojemu bezpieczeństwu, lecz także innym pasażerom.

 

Wesołych i Bezpiecznych Świąt z Auto Prestige

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige z Białegostoku chciałaby życzyć Wszystkim Państwu, a w szczególności Naszym Szanownym Klientom rodzinnych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy aby wszyscy dotarli bezpiecznie na święta, oraz spotkali się przy Wigilijnym stole w rodzinnym gronie najbliższych.

Zespół Auto Prestige. 

Ponad to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu samochodów osobowych i dostawczych, które idealnie nadają się na zimowe podróże, nawet w większym gronie osób.

KLIKNIJ I POJEDŹ NA ŚWIĘTA SAMOCHODEM AUTO PRESTIGE