W czasach, kiedy jest tak ciężko uzyskać finansowanie w instytucjach finansowych, z pomocą przychodzi bardzo prosta, przejrzysta forma pozyskania samochodów osobowych i dostawczych oferowana przez renomowaną firmę Auto Prestige. Jest nią wynajem długoterminowy aut użytkowych, busów, oraz aut dostawczych. 

Ile kosztuje wynajem busa?

W większości pojazdów jest to niska, skalkulowana rata, której wyliczenie oparte jest w głównej mierze na długości wynajmu. Cena jest uzależniona od wybranego przez Państwo samochodu osobowego lub dostawczego. Na przykład nowego Mercedesa Klasy A można wypożyczyć w Auto Prestige na okres 30 dni w kwocie 105 złotych netto za dzień. Renault Clio na ten sam okres to koszt 60 złotych netto za dzień. Wynajem samochodu dostawczego to koszt 70 złotych netto przy 30 dniowym wynajmie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym cennikiem wynajmu oraz ofertą na stronie: https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-osobowe.html

Korzyści z takiego układu jest wiele. Po pierwsze nie jest wymagana zdolność kredytowa. Nie musimy zatem mieć ze sobą żadnych zaświadczeń, aby podpisać umowę. Samochody w białostockiej firmie Auto Prestige dostępne są od ręki. W ramach podpisanej umowy mamy zapewnioną pełną obsługę serwisową i mobilność. Co ciekawe, w pakiecie otrzymujemy także opony letnie, jak i zimowe, dzięki czemu oszczędzamy sporą kwotę pieniędzy. Samochody z Auto Prestige są w pełni ubezpieczone i wszystko to jest już wliczone w cenę wynajmu.

Wypożyczając auto z Auto Prestige, przedsiębiorcy, którzy dopiero co zaczynają przygodę z własną firmą, nie mają ryzyka związanego z zakupem nowego auta na firmę czy leasingiem. Minimalny czas, na jaki możemy podpisać umowę, to tylko trzy miesiące. Co ważne, Auto Prestige dopuszcza możliwość oklejenia samochodu przez przedsiębiorcę, z czego chętnie korzystają klienci, pozyskując w ten sposób m.in. kolejne zlecenia i podnosząc prestiż własnej firmy.

Białostocka wypożyczalnia aut użytkowych i busów Auto Prestige jest bardzo elastyczna w stosunku do klienta.

– Zawsze staramy się dostosować do potrzeb i możliwości przedsiębiorców – mówi Przemysław Niedzielski, współwłaściciel Auto Prestige.

Wynajem długoterminowy aut klasy premium

Nie trać czasu i pieniędzy! Nie trać na spadku wartości samochodu, czy też drogim ubezpieczeniu! Nie ryzykuj długiej umowy w banku czy leasingu. Skorzystaj z oferty Auto Prestige!

master