INFORMACJA ODNOŚNIE KORONAWIRUSA (COVID-19)

W Auto Prestige zdajemy sobie sprawę, że wybuch pandemii COVID-19 (Korona wirus) ma ogromny wpływ na naszą społeczność. Codziennie odczuwamy skutki tej sytuacji w naszym życiu prywatnym i zawodowym Wiemy, że ta sytuacja budzi niepewność także wśród Was, naszych klientów. Dlatego chcemy, abyś wiedział, że:

ZDROWIE  i BEZPIECZEŃSTWO, TWOJE I NASZYCH PRACOWNIKÓW, JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE!

Na bieżąco monitorujemy sytuację i podejmujemy decyzje  aby zapobiec możliwemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa (Covid-19). Dzięki temu, opierając się na aktualnie dostępnych informacjach, możemy zapewnić najlepszą możliwą ochronę naszym klientom, pracownikom i partnerom handlowym.

 Stosowane przez nas środki pomagające zapewnić bezpieczeństwo :

-Wprowadziliśmy bezpieczny bezkontaktowy wynajem.

-Nasze punkty wynajmu są dokładnie czyszczone i dezynfekowane oraz     

  posiadają ekrany ochronne

-Wszystkie samochody które wypożyczamy są dokładnie myte i czyszczone wewnątrz aby zminimalizować potencjalne ryzyko zakażenia

-Ozonujemy samochody w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusów.

-Przestrzegamy zaleceń WHO i Ministerstwa Zdrowia

NASZE PUNKTY WYNAJMU SĄ OTWARTE 

 Wypożyczalnia samochodów  jest otwarta w  standardowych godzinach pracy. Jednak ze względu na bezpieczeństwo prosilibyśmy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta tel  600 700 213

e-mail  kontakt@autoprestige.eu

Informujemy że mogą występować pewne ograniczenia dotyczące wynajmów wynikające z przepisów i informacji Ministerstwa zdrowia .