INFORMACJA ODNOŚNIE KORONAWIRUSA (COVID-19)

W Auto Prestige zdajemy sobie sprawę, że wybuch pandemii COVID-19 (Korona wirus) ma ogromny wpływ na naszą społeczność. Codziennie odczuwamy skutki tej sytuacji w naszym życiu prywatnym i zawodowym Wiemy, że ta sytuacja budzi niepewność także wśród Was, naszych klientów. Dlatego chcemy, abyś wiedział, że:

ZDROWIE  i BEZPIECZEŃSTWO, TWOJE I NASZYCH PRACOWNIKÓW, JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE!

Na bieżąco monitorujemy sytuację i podejmujemy decyzje  aby zapobiec możliwemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa (Covid-19). Dzięki temu, opierając się na aktualnie dostępnych informacjach, możemy zapewnić najlepszą możliwą ochronę naszym klientom, pracownikom i partnerom handlowym.

 Stosowane przez nas środki pomagające zapewnić bezpieczeństwo :

-Wprowadziliśmy bezpieczny bezkontaktowy wynajem.

-Nasze punkty wynajmu są dokładnie czyszczone i dezynfekowane oraz     

  posiadają ekrany ochronne

-Wszystkie samochody które wypożyczamy są dokładnie myte i czyszczone wewnątrz aby zminimalizować potencjalne ryzyko zakażenia

-Ozonujemy samochody w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusów.

-Przestrzegamy zaleceń WHO i Ministerstwa Zdrowia

NASZE PUNKTY WYNAJMU SĄ OTWARTE 

 Wypożyczalnia samochodów  jest otwarta w  standardowych godzinach pracy. Jednak ze względu na bezpieczeństwo prosilibyśmy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta tel  600 700 213

e-mail  kontakt@autoprestige.eu

Informujemy że mogą występować pewne ograniczenia dotyczące wynajmów wynikające z przepisów i informacji Ministerstwa zdrowia .

Promocje i zniżki dla lekarzy, ratowników, policjantów, kurierów

wypozyczalnia-samochodow-42pulku-piechoty-auto-prestige
Wypożycz samochód w komfortowych warunkach

Osoby stale narażone na kontakt z koronawirusem warto uhonorować chociażby symbolicznie, idąc również za przykładem firm, które oferują rabaty i zniżki lekarzom, ratownikom medycznym, policjantom, kurierom. My również przyłączamy się do tej szlachetnej akcji poprzez promocje na wynajem samochodów. Niższa cena wynajmu na dowolny okres pozwoli w pełni korzystać z wypożyczonego auta w tym nowym dla nas wszystkich czasie.

Atutem jazdy samochodem z wypożyczani jest beztroska korzystania z nowoczesnego, w pełni sprawnego auta. Ubezpieczenia, przeglądy, naprawy i prace konserwacyjne są zawsze po stronie AUTO PRESTIGE. Tak w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych zapewniamy szeroki wybór modeli, spełniających oczekiwania osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Jeżeli Twoje plany zakupu lub leasingowania auta nie mogą być teraz zrealizowane, wynajem będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Atrakcyjne ceny wynajmu pomniejszone o rabaty dają znacznie więcej możliwości wyboru. Koszt wypożyczenia będzie bardziej przystępny także przy autach luksusowych. Zapoznaj się z szeroką gamą pojazdów dostępnych w naszej wypożyczalni. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.