Nowy MAN TGE Izoterma w Auto Prestige

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige z Białegostoku postanowiła przedstawić Państwu nowego MAN’a. Jest to samochód z zabudową kontenerową, mocny konkurent znanego już nam Renault Mastera L3H2 również w takiej zabudowie.

Co otrzymuje klient, decydując się na nowy kontener marki MAN? 

Nowy model MAN TGE to nie tylko samochód dostawczy, lecz także niezawodny partner w codziennych zadaniach. Tylko funkcjonalność pojazdu przewyższa jego potencjał. Wymarzona ładowność i niezliczona liczba schowków w kokpicie – tutaj znajdzie się miejsce na prawie wszystko.

man-master

Jakie udogodnienia daje nam nowy MAN TGE w zabudowie kontenerowej?

Prowadząc nowego MAN-a poczujemy się jakbyśmy jechali wielką ciężarówką. Pod kątem wygody samochód jest naprawdę mocnym konkurentem samochodów takich jak Mercedes Sprinter oraz Renault Master. Dzięki rozbudowanej klimatyzacji dostosujemy temperaturę zależnie do naszych potrzeb, a w zimniejsze dni włączymy podgrzewanie kierownicy. Mocno rozbudowany system multimedialny pozwoli nam połączyć swój telefon z samochodem. Muzykę możemy odtwarzać z różnych źródeł — od wejścia AUX, przez technologię Bluetooth, aż po standardowe radio. Przed podróżą będziemy mogli również ustawić swoją wagę na fotelu kierowcy oraz pasażera. Wielofunkcyjna kierownica pozwoli nam sterować wszystkimi funkcjami nie zdejmując rąk z kierownicy. Podsumowując wszystko nowy MAN TGE w zabudowie kontenerowej gwarantuje nam niesamowity komfort podróżowania i jest to zdecydowanie dobry samochód.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nowego MAN-a TGE w zabudowie kontenerowej:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem wynajmu samochodów dostawczych na stronie: 
https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-dostawcze.html