Wynajmij Mercedesa CLA w Auto Prestige

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige licząc się z opinią klientów wprowadziła do oferty wynajmu Mercedesa CLA w usportowionej wersji wizualnej AMG. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych szanownych klientów do Państwa dyspozycji jest nowe CLA w wersji z automatyczną skrzynią biegów, łopatkami przy kierownicy, rozbudowaną kamerą cofania, oraz wszelkimi udogodnieniami jakie zapewnia Mercedes. Wybierając się w dalszą podróż Mercedesem CLA mogą Państwo prosto z pokładu sprawdzić pogodę w danym mieście poprzez dostęp do internetu, obejrzeć ulubiony film lub zdjęcia stojąc w korku lub po prostu posłuchać muzyki z pendrive’a, karty SD lub urządzenia Bluetooth. Ponadto rozbudowany system w Mercedesie pozwala dostosować tryb jazdy do swoich potrzeb. Fabrycznie mogą Państwo przełączać między takimi trybami jazdy jak: Individual, Comfort, Sport oraz bardzo ekonomicznym trybem ECO. Samochód ma tyle udogodnień, które dadzą niesamowity komfort jazdy dla kobiety, jak i sportowe doznania dla mężczyzny.

 

mercedes-cla-amg
Mercedes-Benz CLA

Brakuje miejsca na parkingu? CLA zaparkuje za Ciebie!

Poza wieloma udogodnieniami jakie daje nam Mercedes CLA chcielibyśmy zwrócić uwagę również na inteligentnego asystenta parkowania. Wystarczy wykonać 3 proste czynności a następnie nacisnąć „OK’ na kierownicy. Następnie zdejmujemy z niej ręce i obserwujemy jak samochód parkuje za nas.

1.  Wjeżdżamy na parking, ustawiamy się obok miejsca w którym chcielibyśmy się zatrzymać
2.  
Przełączamy skrzynię biegów na „R”
3.  Na wyświetlaczu wielofunkcyjnym pojawi się jest komunikat „Park Assist Start?”, po czym akceptujemy go naciskając „OK”

Na wyświetlaczu wielofunkcyjnym zobaczymy napis „asystent parkowania aktywny, operować pedałami gazu i hamulca, uwaga na otoczenie” oraz obraz z kamery cofania dodatkowo przedstawiający tor jazdy samochodu.

 

wynajem-cla
Mercedes-Benz CLA

Najbardziej opływowe auto świata

Mercedes CLA jest to kompaktowy sedan produkowany od 2013 roku. Pozycjonowany jest pomiędzy Klasą C i Klasą A. Debiut CLA poprzedziła prezentacja prototypu o nazwie Concept Style Coupe, który wyznaczył styl wersji produkcyjnej auta. Wyglądem model samochodu nawiązuje też do Mercedesa CLS. Konstrukcyjnie i technicznie blisko spokrewniony jest z Klasą A, z którą dzieli płytę podłogową. Współczynnik oporu powietrza w przypadku Mercedesa CLA jest równy zaledwie 0,22, dzięki czemu jest to najbardziej opływowy z obecnie produkowanych na świecie samochodów osobowych. Dla porównania, dotychczasowy lider Toyota Prius osiąga wartość 0.25.”

Jak mówi sam producent – „kluczowe znaczenie mają rozwiązania aerodynamiczne. Wersja Blue Efficiency wyróżnia się m.in. dodatkowymi spoilerami pod przednim zderzakiem, zmienionym kształtem zewnętrznych lusterek, regulowaną osłoną atrapy chłodnicy. Wszystkie te elementy regulują strugi powietrza opływające karoserię w taki sposób, by opór aerodynamiczny był jak najmniejszy.”

cla-mercedes
Mercedes-Benz CLA

Poznaj nowego Mercedesa CLA

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu nowego Mercedesa klasy CLA:
https://autoprestige.eu/listings/mercedes-benz-cla-klasa-2016-automat/