Nowy Mercedes-Benz GLC w Auto Prestige!

Nowy Mercedes GLC jest to następca modelu GLK, który został wprowadzony na rynek ze zmienioną nazwą w związku z ujednoliceniem nazewnictwa samochodów Mercedesa. Zgodnie z nim, litera „C” w nowym Mercedesie oznacza przynależność do danego segmentu w katalogu marki i zgodność z bazowym modelem, na którym oparty jest SUV. W tym przypadku jest to Klasa C, z którą Mercedes GLC dzieli stylistykę oraz szereg rozwiązań konstrukcyjnych (m.in. płytę podłogową). W porównaniu z GLK, GLC jest też nieco większy oraz lżejszy o ok. 80 kg.

mercedes-glc

Wypożyczalnia samochodów Auto Prestige z Białegostoku  postanowiła wprowadzić do oferty hit 2017 roku, jaki jest nowy Mercedes GLC. Wygodny, funkcjonalny i zaskakująco szybki. Bardzo elegancki i reprezentacyjny, ale również potrafiący stawić czoła wymagającym drogom. Nadzwyczajnie pojemny, ponieważ w drzwiach możemy śmiało umieścić 2 litrową butelkę wody, oraz rodzinny, dzięki możliwości obejrzenia zdjęć i filmów bezpośrednio z pokładu Mercedesa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego Mercedesa GLC: https://autoprestige.eu/listings/mercedes-benz-glc-klasa-2016-automat/

Wygląd nadwozia GLC to świetny kompromis, który ustawia Mercedesa na dobrej pozycji pomiędzy śmiało narysowanym Lexusem NX a dość sztampowymi Audi i BMW. GLC może się podobać, szczególnie obuty w 20-calowe koła, jakie będą stanowić opcjonalne wyposażenie. Poza tym, GLC jest znacznie większe niż jego poprzednik. Urósł pod każdym względem. Jest dłuższy o 12 cm i mierzy 465,6 cm, szerszy o 5 cm (189 cm) i wyższy o 0,9 cm (163,9 cm). Zwiększył się też rozstaw osi i to aż o 11,8 cm do 287,3 cm. Rzecz jasna zmiany te sprawiały, że w kabinie jest zdecydowanie więcej miejsca niż w SUV-ie poprzedniej generacji.

wynajmij-glc

W nowym Mercedesie GLC znajdziemy dokładnie te same systemy, które znamy z Mercedesa klasy C. Będzie więc duży, kolorowy ekran oraz poręczny sterownik z touchpadem, który potrafi odczytywać odręczne pismo. Dzięki niemu można łatwo wybrać numer telefonu, czy też wpisać cel podróży do systemu nawigacji. Można też łatwo podłączyć dowolnego smartfona, a także skonfigurować pokładowy hotspot.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu Mercedesa GLC:
https://autoprestige.eu/listings/mercedes-benz-glc-klasa-2016-automat/