Czy nowy Mercedes Sprinter okaże się dostawczym samochodem roku 2019?

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych Auto Prestige udostępnia do wynajmu najnowszą wersję Mercedesa Sprintera. Wszystkim znany samochód dostawczy w najnowszej generacji oferuje nam coraz więcej rozwiązań znanych z samochodów osobowych marki Mercedes dzięki koncepcji Sensual Purity ( Klarowność ). Furgonetka ma do wyboru trzy różne rozstawy osi i cztery różne długości nadwozia. W połączaniu z różnymi wariantami samochód można skonfigurować według Mercedesa w 1700 różnych kombinacjach. 

Nowy Sprinter wyróżnia się elegancką stylistyką wśród swoich konkurentów. W końcu jak to mówią: „bez gwiazdy nie ma jazdy”. Coś w tym jest, bo testowany model naprawdę może się podobać. Również spodobać się może bardzo atrakcyjna cena wynajmu nowego samochodu dostawczego – NOWY SPRINTER 314 

Nowy Mercedes Sprinter występuje w tylu wariantach, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy przebierać między różnymi długościami nadwozia czy wysokością kabiny. Do wyboru mamy wersję kompaktową, standardową, długą lub ekstra długą. Do tego trzy warianty wysokości: standard, wysoka lub super wysoka. Wynajem busa w Auto Prestige to same korzyści!

Wypożycz najnowszego Mercedesa Sprintera 314 w Auto Prestige:
SPRAWDŹ OFERTĘ WYNAJMUMBUX i Mercedes Pro w nowym Sprinterze!

Podobnie jak w nowej klasie A Sprinter może zostać wyposażony w nowy system multimedialny MBUX. Dzięki temu kabina Sprintera jest bardziej nowoczesna niż kabina klasy S! System MBUX zapewnia ekran dotykowy z grafiką 3D, wszechstronny system nawigacji i zaawansowaną kontrolę głosu, która uczy się naszych przyzwyczajeń. System jest dostępny w Sprinterze w dwóch rozmiarach: 7 cali i 10,25 cala. W przeciwieństwie do Klasy A, prędkościomierz nie jest zastępowany ekranem. Sprinter jest oferowany z ośmioma pakietami sieciowymi. Obejmują one usługi centralnej floty, pojazdów, kierowców i lokalizacji. Wszystkie są podsumowane w ramach usługi „Mercedes Pro”. Dzięki tej usłudze Mercedes pakuje swoje usługi cyfrowe dla klientów komercyjnych w internetowym portalu internetowym w chmurze . Zarządzający flotą mają w tym portalu możliwość przydzielania pojazdów różnym kierowcom i odblokowywania ich. Następnie można otworzyć furgonetkę bezpośrednio w magazynie za pomocą smartfona. W związku z tym, że pojazdy regularnie przekazują dane telemetryczne – to znaczy informacje o stanie pojazdu – do chmury, na przykład pozostanie w serwisie powinno być łatwiejsze do zaplanowania. Wszystkie nowe modele Sprintera będą wyposażone w Keyless Start. Mercedes chce ułatwić klientom biznesowym codzienną obsługę pojazdu. Ta funkcja wpisuje się w nową strategię digitalizacji działu pojazdów użytkowych Mercedesa.

wypozyczalnia-samochodow-osobowych-i-dostawczych-autoprestige

Samochód dostawczy zastępujący biuro!

Wnętrze Sprintera to królestwo praktyczności i schowków. Ich ilość jest praktycznie niezliczona. Przez kilka dni testu, co chwilę odnajdywaliśmy kolejne skrytki, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Oprócz olbrzymich kieszeni w drzwiach możemy skorzystać z zamykanych schowków pod przednią szybą oraz wielu małych i większych kieszeni na desce rozdzielczej. Aby zapewnić naszym szanownym klientom komfort i funkcjonalność wynajmowanych busów zaopatrzyliśmy je w seryjny start stop, elektryczne podgrzewane lusterka, w niektórych modelach bardzo rozbudowany system multimedialny oraz  komfortowe fotele spełniające kryteria kampanii na rzecz zdrowszego kręgosłupa ( Aktion Gesunder Rucken ). Wynajem dostawczych samochodów uzupełnia najnowszy Sprinter.

Po niespełna roku od premiery najnowszego Sprintera, auto dostawcze można już wynająć w wypożyczalni Auto Prestige!

WYPOŻYCZ NAJNOWSZEGO MERCEDESA SPRINTERA


Opinie naszych klientów: 

autoprestige-bialystok
Uważam, że nowy bus wynajmowany w wypożyczalni Auto Prestige
jest bardzo funkcjonalny, praktyczny i ekonomiczny, a do tego w dobrej cenie. 

bialystok-autoprestige
Przekonał mnie napęd na przód. Nie spodziewałem się, że Sprinter po
tylu latach samochodów dostawczych z napędem na tył wyprodukuje
auto z takim napędem i to tak dobre. Polecam 
wszystkim wynajem Sprintera
w wypożyczalni Auto Prestige!

wypozyczalnia-samochodow-w-bialymstoku
Jako nowy produkt w Auto Prestige z chęcią wypróbuję MAN’a, ponieważ w
Sprinterze jest zbyt oślepiający ekran pomiędzy licznikami i bardzo słabo działające
sterowanie głosowe. To bardzo przeszkadza w jeździe. Mimo tego polecam wypożyczenie
samochodów dostawczych innych marek w wypożyczalni samochodów Auto Prestige.

autoprestige
Nowy Mercedes-Sprinter to kolejny dobry samochód dostawczy w wypożyczalni Auto Prestige. 
Spełnia swoje zastosowanie i jest równie dobry jak inne auta z oferty wynajmu wypożyczalni. 
 


Pełna oferta wynajmu samochodów dostawczych wypożyczalni Auto Prestige:

Aby samemu wyrazić opinie o najlepszych samochodach dostawczych przy wynajmie w Auto Prestige proponujemy przetestować każdy samochód dostawczy z naszej oferty – KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTĘ 

Zapraszamy również do sprawdzenia naszej oferty wynajmu samochodów osobowych – KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTĘ