Wypożycz najnowszą Mazdę 6 w Białymstoku!


Nowa Mazda w Auto Prestige. Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige z Białegostoku postanowiła poszerzyć swoją ofertę wynajmu samochodów osobowych o najnowsze modele Mazdy 6. Już od Października 2018r mogą Państwo wynająć najnowszą Mazdę 6 w Białymstoku.

Potrzebujesz wynajmu bezpiecznego i niezawodnego samochodu? 

Sugerując się opinią Naszych Szanownych Klientów, wypożyczalnia samochodów Auto Prestige chcąc sprostać nawet najśmielszym oczekiwaniom prezentuje najlepsze, niezawodne i bezpieczne modele samochodów osobowych. Ofertę samochodów marki Mazda uzupełnił nowy model Mazdy 6 w bardzo bogatych wersjach wyposażenia. Do Państwa dyspozycji jest bardzo rozbudowana nawigacja, podgrzewane oraz wentylowane siedzenia przednie, oraz podgrzewane siedzenia tylne. Podgrzewana kierownica, ekran na szybie, oraz wyśmienity system nagłośnienia Bose. Ponad to samochody są wyposażone w asystenta pasa ruchu, oraz pełną elektryczną regulację foteli.

Z nami bezpiecznie dotrzesz tam gdzie chcesz!

KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTĘ WYNAJMU NAJNOWSZEJ MAZDY 6

Ekonomia, bezpieczeństwo, technologia – Nowa Mazda 6

Elegancka i spektakularna Mazda 6 to połączenie zapierającej dech mocy, wyjątkowo niskiego zużycia paliwa i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Wszystko to daje efekt w postaci fascynujących wrażeń z jazdy.

Podstawę do stworzenia dynamicznej i wyróżniającej się stylistyki w najwyższej klasy kolorach metalicznych stanowiła filozofia „KODO – Dusza ruchu”, z kolei wielokrotnie nagradzana zaawansowana technologia SKYACTIV odpowiada za wyjątkową dynamikę i jakość prowadzenia.

mazda-6-wynajem-bialystok

Interesuje Cię inny model marki Mazda?

Wypożyczalnia samochodów Auto Prestige w swojej ofercie wynajmu posiada całą gamę samochodów marki Mazda.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu na stronie: www.autoprestige.eu

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CAŁĄ OFERTĘ