Zapraszamy naszych Klientów do nowej siedziby AUTO PRESTIGE

Dla wszystkich, którzy gościli u nas przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 4 w Białymstoku mamy ważną wiadomość – stworzyliśmy nową siedzibę i teraz czekamy na naszych Klientów również przy ul 42. Pułku Piechoty 4 A w Białymstoku.

Nasza firma rozwija się dynamicznie, dlatego oczywiste stało się, że potrzebujemy nowego miejsca do pracy. Znaleźliśmy je w dogodnie usytuowanej lokalizacji w mieście i tam skierowaliśmy naszą – liczącą ponad 100 pojazdów – flotę. Ten kompleks zabudowań i terenu wokół spełnił wszystkie nasze wymagania. Jest przestrzennie, ale też klimatycznie. Już czujemy się tutaj jak w domu i działamy.

wypozyczalnia-samochodow-42pulku-piechoty-auto-prestige
Wypożycz samochód w komfortowych warunkach

Nowa siedziba AUTO PRESTIGE jest przyjazna tak dla pracowników, jak też dla Klientów, zainteresowanych naszymi usługami. Auta prezentują się znakomicie w nowym otoczeniu, a Klienci mogą swobodnie zapoznać się z nimi na żywo – otworzyć, zasiąść za kierownicą, sprawdzić, jak czują się we wnętrzu.

Jeśli chcesz wynająć samochód osobowy lub dostawczy, zajrzyj do nas – nasze nowe bramy są otwarte i czekają na Klientów. Z naszymi pracownikami porozmawiasz o tym, jaka opcja wynajmu Cię interesuje: krótko-, średnio-, a może długoterminowy? Omówimy szczegóły i podpiszemy dokumenty w krótkim czasie. Z doświadczenia wiemy, że już w 20 minut możesz wyjechać od nas wybranym samochodem i ruszyć, by realizować swoje plany.

Skorzystaj z mapki, którą zamiesiliśmy na stronie. Trafisz do nas z łatwością.

mapa dojazdu