Nowe biuro Wypożyczalni samochodów Auto Prestige w Białymstoku

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige chcąc sprostać potrzebom naszych Szanownych Klientów  stworzyła nowe biuro. Od początku października 2018r Auto Prestige funkcjonuje w całkiem nowym biurze, w którym do Państwa możliwości jest między innymi bardzo wygodna sofa wraz z fotelami oraz pufami. Wyśmienita kawa, wystrój skłaniający do motoryzacyjnych refleksji oraz my, aby jak najlepiej Państwu pomóc przy wynajmach oraz zakupach pojazdów. Nie czekaj, przyjedź do Auto Prestige i wynajmij swój samochód!

Jak znaleźć wypożyczalnie samochodów Auto Prestige?

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige znajduje się w Białymstoku na Al. 1000-lecia P. P. 4.
Wejściem do biura wypożyczalni są trzecie drzwi, licząc od lewej strony biurowca. Nad drzwiami wejściowymi znajduje się duży baner z logiem Auto Prestige, natomiast na drzwiach informacje odnośnie godzin otwarcia wypożyczalni aut. Wejście do nas można poznać również po charakterystycznych samochodach zaparkowanych naprzeciwko biura. Z pewnością nie będą mieli Państwo trudności ze znalezieniem naszego oddziału.

Wygodne kanapy, bardzo dużo przestrzeni oraz szybka i sprawna obsługa Naszych Szanownych Klientów. Atrakcyjność naszego oddziału uzupełniają oczywiście samochody osobowe najwyższej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu oraz do odwiedzenia naszego oddziału.

biuro-ap-wynajem

Niezbędne informacje potrzebne do wynajmu auta

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem samochodu osobowego lub auta dostawczego to jest to znacznie uproszczone w wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige w Białymstoku. Proces wynajmu samochodów osobowych i dostawczych trwa dosłownie kilkanaście minut. Niezbędne rzeczy, które są wymagane do wynajmu samochodu w wypożyczalni aut w Białymstoku to polskie prawo jazdy oraz ukończone 24 lata. Płatność za wynajem zawsze przyjmujemy z góry, przed wynajmem. Do Państwa wyboru jest oczywiście płatność kartą bądź gotówką. Proces przyjęcia oraz zwrotu kaucji również jest znacznie uproszczony ponieważ kaucje zwrotne przyjmujemy w gotówce, oraz zwracamy je również w gotówce. Samochody osobowe i dostawcze wydajemy zawsze zatankowane do pełna oraz czyste w środku i na zewnątrz. W takim samym stanie również powinny do nas wrócić. W przypadku braku chęci czyszczenia auta przed zwrotem wypożyczalnia samochodów świadczy również usługi czyszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu:

Kliknij i sprawdź cennik wynajmu Auto Prestige!

Dogodna lokalizacja, zawsze dostępne samochody, profesjonalna i szybka obsługa w nowym komfortowym biurze, a co najważniejsze zawsze nowe i niezawodne samochody. Od Dacii po najbardziej sportowe lub luksusowe Porsche. W Auto Prestige każdy z naszych Szanownych Klientów znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego czy mają Państwo duży budżet czy szukają ekonomicznego auta do poruszania się po mieście. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie: www.autoprestige.eu

Zapraszamy do korzystania z usług wypożyczalni samochodów w Białymstoku

 

Kliknij i znajdź oddział Auto Prestige w Białymstoku!