Nowe chłodnie w wypożyczalni samochodów Auto Prestige!

Auto Prestige jest firmą która specjalizuje się w średnio i długoterminowym wynajmie aut dostawczych. Marki z których, korzystamy to Mercedes, MAN i Renault. Ofertę uzupełniają auta osobowe Toyoty oraz prestiżowe modele Mercedesa i Porsche.

Będąc w stałym kontakcie uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i partnerów biznesowych. Natychmiast zareagowaliśmy na zapotrzebowanie solidnych i rzetelnych przedsiębiorców z Podlasia mających potrzeby korzystania z samochodów typu CHŁODNIA. Powszechnie wiadomo, że niektóre produkty spożywcze, lekarstwa oraz inne towary muszą być transportowane w ściśle określonej temperaturze, aby zachowały świeżość i przydatność do spożycia. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów wzbogaciliśmy naszą flotę o kilka aut typu kontener z zabudowami izotermicznymi (typ piekarniczy) i chłodniczymi (agregaty Carrier i Thermo-King). Samochody służące do przewozu pieczywa oprócz Renault otrzymały teraz podwozia Mercedes-Benz z silnikami o mocy 140 KM i automatyczną skrzynią biegów o 9-ciu przełożeniach! Podobne zalety mają MAN-y z silnikami 140 i 180 KM dostępne również z automatyczną skrzynią biegów.

wypozyczalnia-samochodow-dostawczych

Niezwykła przyjemność z jazdy, bezawaryjność i nadzwyczajna oszczędność paliwa

Zabudowy kontenerowe są produkowane u najlepszych polskich producentów, a agregaty firm Carrier i Thermo-King to absolutna czołówka światowa. Warto dodać, że większość naszych chłodni posiada zewnętrzne zasilanie, co umożliwia pracę agregatów z wyłączonym silnikiem samochodu. 

Kliknij i sprawdź cennik wynajmu nowego MAN’a z zabudową chłodniczą 

Kliknij i sprawdź cennik wynajmu nowego MAN’a z zabudową furgon/blaszak

Na agregaty czołowych, światowych producentów zdecydowaliśmy się w oparciu o nasze doświadczenie. Nie były one zawsze przyjemne wspominając awarie agregatów (nie renomowanych producentów) gdzieś w środku Europy i problemy ze znalezieniem serwisów gwarancyjnych. (zapomnij!-niemożliwe). Teraz nasze samochody mogą jechać w dowolne miejsce i pokonać każdy przebieg mając gwarancję mobilności w całej Europie. Tylko Auto Prestige posiada, od ręki, dostępne tego typu samochody. Możemy zaproponować najem krótkoterminowy, jak i na okres kilku, kilkunastu miesięcy lub nawet 2-3 lata. Od firm i osób fizycznych nie wymagamy żadnych dokumentów czy zaświadczeń. Do podjęcia z nami współpracy wystarczy NIP i rzetelne podejście. Warunki wynajmu dopasujemy do potrzeb każdej firmy (dostępne już od 81 PLN netto/dzień, przy wynajmie długoterminowym).

Kliknij i sprawdź dostawczaki wypożyczalni Auto Prestige

Dla firm chcących zakupić lub wyleasingować auta z zabudowami izotermicznymi lub chłodniczymi możemy zaproponować auta używane kilku lub kilkunastomiesięczne na gwarancji fabrycznej.

wynajem-samochodow-dostawczych-bialystok

WYMIARY PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ:

Długość – 3650 mm
Szerokość – 2050 mm
Wysokość – 2000 mm

Kliknij i sprawdź jakie samochody dostawcze są najlepsze?

W sprawach dotyczących wynajmu lub sprzedaży prosimy o kontakt drogą mailową biuro@autoprestige.eu
lub drogą telefoniczną.

Kontakt:

Tel. 600 700 213

Tel. 602 500 911