Wypożyczalnia samochodów osobowych prezentuje nowe Mercedesy:
C200, CLA220, GLC220, GLC250, E220

Najnowsze modele Mercedes-Benz w ofercie wynajmu wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige w Białymstoku. Największa wypożyczalnia aut w Północno-Wschodniej Polsce charakteryzująca się zarówno ekonomicznymi autami jak i najbardziej luksusowymi prezentuje najnowsze modele Mercedesa. Mercedes C200, Mercedes CLA220, GLC220, GLC250 oraz E220. Każdy samochód osobowy posiada automatyczną skrzynie biegów. Automat pozwala nam na dużo bardziej komfortowe podróżowanie. Jeżeli szukasz jeszcze bardziej luksusowego auta wypożyczalnia Auto Prestige posiada również flagowe modele Mercedesa. Mercedesy Klasy S, oraz całą gamę samochodów osobowych marki Porsche. 🙂

Wynajem samochodów popularniejszy od kupna.

Wynajem samochodu osobowego lub dostawczego ma wiele zalet. Wśród nich wymienić możemy szeroki wybór modeli samochodów w wypożyczalni Auto Prestige, dzięki czemu bez trudu możemy znaleźć auto dopasowane do potrzeb Twojej firmy lub Ciebie. Samochody dostawcze, furgony, auta skrzyniowe, kontenery izotermiczne i chłodnicze, dziewięcioosobowe samochody, sedany, hatchbacki, kompakty i limuzyny. Naszą flotę uzupełniają również auta sportowe oraz samochody luksusowe.

Zobacz pełną ofertę wynajmu naszej wypożyczalni na stronie:

Pełna oferta wypożyczalni samochodów osobowych
Pełna oferta wypożyczalni samochodów dostawczych

Rozbiłeś Mercedesa? Jeździj Mercedesem!

DARMOWY samochód zastępczy z OC SPRAWCY. 

Kierowca poszkodowany w kolizji drogowej ma prawo do samochodu zastępczego takiej samej klasy jak samochód uszkodzony, za który zapłaci ubezpieczyciel sprawcy. Jeżeli jesteś poszkodowanym w wypadku, a Twoje auto właśnie jest w naprawie to zamiast przesiadać się do zatłoczonych autobusów komunikacji miejskiej, lub samochodów dużo niższych segmentów możesz skorzystać z samochodu zastępczego w wypożyczalni Auto Prestige na czas naprawy. U nas wynajmiesz samochód osobowy za darmo, a koszty pokryje firma ubezpieczeniowa sprawcy.

Jednym z najbardziej uciążliwych następstw wypadku lub kolizji drogowej, oprócz zniszczonego samochodu, jest fakt, że przez okres naprawy nie możemy korzystać z własnego samochodu lub jesteśmy zmuszeni do korzystania z auta mocno odbiegającego od naszego. Tym bardziej, że naprawa oraz inne formalności związane ze szkodą mogą potrwać w niektórych przypadkach nawet kilka tygodni. Na pomoc przychodzi firma Auto Prestige, która pomaga w wynajmie pojazdu z OC sprawcy.

Sprawdź naszą ofertę wynajmu: tutaj
Skontaktuj się z nami: tutaj