Nowe Porsche Cayenne – dalej sportowe, ale nie tylko dla dwojga!

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige z Białegostoku postanowiła poszerzyć swoją ofertę samochodów osobowych marki Porsche o nowe Cayenne. Już od początku 2018 roku w naszej ofercie wynajmu obok nowej Panamery, kultowej 911, ekstrawaganckiego Boxstera oraz Macanów dumnie staną nowe Porsche Cayenne. Cennik wynajmu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.autoprestige.eu

nowe-porsche-cayenneW motoryzacji są dwa rodzaje samochodów – samochody i Porsche. Marka ze Stuttgartu od lat udowadnia, że jest wiodącym producentem aut sportowych. W roku 2017 również nikogo nie zawiodła, nowe Porsche Cayenne zachwyca i pokazuje, że jeździć sportowo można nie tylko w dwuosobowym coupé lub cabrio. A gdy do tego dochodzą również możliwości jazdy terenowej i znak Porsche na masce, nowe Cayenne staje się niezastąpionym pojazdem na każdą drogę. Poza niezwykłymi możliwościami jezdnymi gwarantuje nam również komfort godny najwyższej klasy samochodu osobowego.

 

„ Pięć drzwi, gotowych na każdą przygodę dzięki nowej, dynamicznej konstrukcji oraz nowej wydajnej turbodoładowanej jednostce napędowej. Wszystko to z doskonałą integracją z siecią, która wprowadza cały świat do kokpitu i systemów o wysokiej jakości, które zapewniają kierowcy i pasażerom wyjątkowy komfort. „ – Tak nowego Cayenne opisuje producent.

Wynajem luksusowego lub sportowego samochodu to także świetny sposób, by zrobić dobre wrażenie na naszym potencjalnym partnerze biznesowym. Przyjazd na spotkanie nowym, eleganckim samochodem takim jak nowe Porsche Cayenne, Porsche Panamera czy Porsche 911 z pewnością spowoduje, że rozmówca spojrzy na nas zupełnie inaczej. Wynajem samochodów w Białymstoku cieszy się coraz większym zainteresowaniem, w związku z czym wypożyczalnia samochodów osobowych i sportowych Auto Prestige prezentuje coraz nowocześniejsze auta. Wynajmując nowe auta nie musimy obawiać się, że coś się zepsuje, nie będzie trzeba wymienić opony lub posprzątać w aucie. Luksusowy samochód osobowy to również często innowacyjne rozwiązania i udogodnienia w trakcie jazdy.

Wypożycz nowe Porsche w Białymstoku!