Oszczędny samochód do Twojego biznesu

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige chcąc sprostać oczekiwaniom firm potrzebującym samochodów dostawczych proponuje nowe samochody Renault Master w wersji 6/7 osobowej. Brygadowe Mastery spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów wypożyczalni. Samochody posiadające wszystkie rozwiązania znane z niezawodnych Masterów posiadają teraz dodatkowe miejsca dla pracowników.

Wynajem aut na trudne czasy.

WYNAJEM-BUSÓW
WYNAJEM-DOSTAWCZYCH-BIAŁYSTOK

Wypożycz nowego Mastera Brygadowego w Auto Prestige!

Sprawdź ofertę wynajmu samochodu: https://autoprestige.eu/listings/renault-master-sredni-6-7-osobowy/. Bardzo praktyczny, pojemny, wygodny, a na dodatek oszczędny. Średnie spalanie Mastera Brygadowego wynosi 9,5l /100 km.
Wypożyczając Mastera Brygadowego z Auto Prestige mogą być Państwo pewni, że ten samochód dostawczy zapewni nieznany dotąd komfort pracy. Master posiada doświadczenie jako pojazd użytkowy: Bez problemu poradzi sobie prawie w każdym terenie — na placu budowy, jako samochód dostawczy używany w leśnictwie lub do przewozu osób.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW SPRAWDZA JAKIE DOSTAWCZAKI NAJLEPSZE?

Popularność wynajmu samochodów dostawczych w Białymstoku utrzymuje się na wysokim poziomie, dlatego również w naszej wypożyczalni nieustannie dbamy o dostępność różnych modeli aut z tej kategorii. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz z firmami, w AUTO PRESTIGE możesz wypożyczyć tak jeden pojazd, jak i większą flotę.

Wynajem samochodów dostawczych to nasza stała usługa, dlatego zawsze jesteśmy przygotowani do kolejnych transakcji. Niezależnie od tego, na jaki okres chcesz wypożyczyć auto oraz jaki to będzie model, zapewnimy fachową pomoc tak w naszej siedzibie, jak też zdalne, gdy będziesz już korzystać z danego pojazdu. Różnorodność modeli sprawia, że można je dostosować do niemal każdej działalności lub potrzeby.

wypożyczalnia dostawczych białystok
wynajem busa mercedesa sprintera

W ofercie mamy vany z dużą przestrzenią ładunkową (Mercedes MAN, Renault, Citroen), a także kontenery chłodnie i izotermy oraz busa z lawetą. Wszystkie pojazdy są nowoczesne, zadbane, gotowe do pokonywania mniejszych i większych odległości. W ramach umowy możesz bez dodatkowych kosztów przejechać 500 km dziennie, a po przekroczeniu tego limitu dopłaty są niewielkie.

https://business.google.com/site/l/10034928494863844238

 

Prowadząc wynajem samochodów dostawczych obsługujemy Klientów z Białegostoku i innych miast, działając szybko, niezawodnie, zgodnie z realnymi potrzebami. Możemy dostarczyć pojazd pod wskazany adres – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Wynajem samochodów długoterminowy trwa od 2 do 36 miesięcy i w tym czasie możesz swobodnie korzystać z wypożyczonego auta. Możesz wybrać samochód osobowy albo dostawczy, w tym z dodatkową funkcjonalnością, na przykład do przewożenia 9 pasażerów lub auto z kontenerem chłodnią/izotermą. To szeroka gama atrakcyjnych rozwiązań.

Z wynajmem samochodów długoterminowym zaplanujesz codzienne użytkowanie w celach prywatnych i służbowych, realizując również wszelkie długofalowe inwestycje. Wypożyczalnia reguluje w tym czasie zobowiązania związane z ubezpieczeniem auta, okresowymi przeglądami, sezonową zmianą opon, naprawami i wymianą części zużytych w czasie amortyzacji. Taka forma to znacznie większy komfort niż jazda własnym samochodem.

Nasza flota pojazdów jest stale uzupełniana, mamy wiele samochodów osobowych oraz dostawczych, dlatego warto nawiązać z nami współpracę również wtedy, gdy potrzebujesz jednocześnie kilku lub kilkunastu aut. Wszystkie wypożyczysz na korzystnych warunkach, odpowiednio wyposażone i przygotowane do regularnych wyjazdów oraz stałego przemieszczania się w mieście. Warto skontaktować się z nami i poznać szczegóły.

Kontynuacją długoterminowego wynajmu samochodów może być zakup danego modelu z wypożyczalni. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz pomoc we wszelkich kwestiach formalnych i fachowe doradztwo.

Gwarancją bezpiecznego wynajmu samochodów jest także nasza długoletnia obecność na rynku. Jako renomowana białostocka wypożyczalnia dbamy o naszych Klientów indywidualnych i właścicieli firm oraz wszystkich zleceniodawców korzystających z dowolnej formy wynajmu. Działamy nieprzerwanie od 1993 roku, poszerzając stale gamę usług oraz wzbogacając ofertę o kolejne modele samochodów osobowych i dostawczych.

W bezpiecznym wynajmie samochodów długoterminowych znaczenie ma wiele detali, od sprawności auta po dopełnienie kwestii formalnych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły – chętnie przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu nowego Renault Mastera

Wymiary przestrzeni ładunkowej:

Długość – 260 cm
Wysokość – 189 cm
Szerokość – 175 cm
Szerokość między nadkolami – 135 cm