PORSCHE w Białymstoku

wypozyczalnia-samochodow-luksusowych-autoprestige2

Wypożyczalnia samochodów AUTO PRESTIGE z Białegostoku wsłuchując się w sugestie naszych klientów postanowiła poszerzyć ofertę wynajmu samochodów o kolejne modele marki PORSCHE. Już nie tylko bardzo luksusowa Panamera czy 911, ale znacznie przystępniejsze dla kieszeni Macany będą oferowana w wynajmie krótko- i długoterminowym (dzierżawą). Oprócz dostępnych w wypożyczalni samochodów AUTO PRESTIGE Białystok takich luksusowych marek jak Mercedes, Lexus i BMW oferujemy całą gamę samochodów marki Porsche. Nasze najnowsze nabytki to dwa Macany z benzynowymi, bardzo dynamicznymi silnikami turbo i w związku ze zbliżającym się sezonem na słońce Porsche Boxster który jest dwumiejscowym kabrioletem a więc idealnym autem na wakacyjne wypady w słoneczne dni. Co istotne nasza oferta będzie niezwykle przystępna cenowo co może pozwolić dla ciekawskich motoryzacji sprawdzić jak się tak naprawdę prowadzi samochody legendarnej marki. Co więcej jesteśmy jedyną firmą w regionie Podlasia, gdzie można porównać i przetestować tyle luksusowych marek.

PORSCHE-BIAŁYSTOK-AUTOPRESTIGE-wypozyczalnia-luksusowe
Wypożyczalnia samochodów Porsche AUTO PRESTIGE w Białymstoku

Przetestuj luksusowe auto w wypożyczalni, zanim je kupisz

Myślisz na przykład o zakupie auta typu SUV? Proszę bardzo, możesz dokonać właściwego wyboru porównując Lexusa NX z Mercedesem GLC, Porsche Macanem turbo i Dacią Duster. W naszych autach posiadamy różne napędy, a więc diesle, benzynowe, hybrydowe a już wkrótce pojawią się auta napędzane wyłącznie prądem. Poszerzanie oferty o kolejne marki i typy samochodów to również ukłon w stronę klientów jeżdżących na co dzień samochodami marek premium, którzy w momencie unieruchomienia ich auta na skutek awarii, czy wypadku mogą liczyć na naszą firmę w kwestii aut zastępczych. Jeżdżąc na co dzień samochodem luksusowym nie chcesz w zastępstwie dostać na przykład auta tupu kompakt, a jeśli posiadasz kabriolet, to samochód zastępczy też chcesz podobny. Plany najbliższe na zakupy w Auto Prestige to w dalszym ciągu poszerzanie oferty aut ciekawych, rzadkich na naszym podlaskim rynku. Planujemy kilka niespodzianek, więc warto zaglądać naszą stronę, aby być na bieżąco z nowinkami
Motoryzacyjnymi dostępnymi na miejscu w Białymstoku i regionie Podlasia gdyż tworzymy sieć wypożyczalni, jak również dostarczamy nasze samochody pod wskazany adres. Wszystkie nasze poczynania skierowane są do naszych drogich klientów a cel to 100% zadowolenia ze współpracy z nami.

Zapraszamy serdecznie – Zespół wypożyczalni aut luksusowych Auto Prestige