S klasa wśród busów do wynajęcia w Auto Prestige!

No nareszcie!

Długo oczekiwana automatyczna skrzynia biegów w busie! Tak, tak, nieudolne próby z półautomatycznymi skrzyniami biegów minęły bezpowrotnie.

Awaryjne, nieprecyzyjne, niekomfortowe… można wymieniać bez końca słabe strony starych rozwiązań. Nic dziwnego, że w zasadzie prawie wszystkie busy (poza Mercedesem Sprinterem 319) miały manualne skrzynie biegów, od kilku lat nawet 6-biegowe. Nawet najlepsza skrzynia manualna to wiadome problemy eksploatacyjne.

Na pewno każdy użytkownik auta dostawczego z „manualem” doświadczył kłopotów ze sprzęgłem, dociskiem czy „dwumasą”. Wiadoma sprawa auto dostawcze pracuje oraz przewozi ciężary i zespół przeniesienia napędu dostaje w kość. Najlepszą wiedzę na ten temat posiadają użytkownicy busów z… hakami. Tutaj to się dzieje …!

wynajem-busow-automat-bialystokwynajem-aut-bialystok wynajem-samochodów-dostawczych-wynajem-busa-bialystok wynajem aut-dostawczych

Nadeszły  lepsze czasy!

Nowości w Auto Prestige dostępne w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym! Wynajmij auto dostawcze w Auto Prestige!

Pod koniec roku 2018 pojawiły się po letnich premierach dwa auta dostawcze wyposażone w automatyczne skrzynie biegów. Przy okazji nowej odsłony Mercedesa Sprintera poznaliśmy też nowego MAN-a.

Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniem naszych klientów zareagowaliśmy natychmiast i wprowadziliśmy do naszej oferty wynajmu obie marki w nowych odsłonach, oczywiście z automatami!!!

Sprawdź cenę wynajmu aut dostawczych w Auto Prestige!

Sprawdź ofertę wynajmu najnowszego Mercedesa Sprintera z Automatem!

wynajem-busów-białystok-wynajem-aut-bialystok wynajem-samochodów-dostawczych-wynajem-busa-bialystok wynajem aut-dostawczych

Lekki szok!

Firma Auto Prestige jest na rynku od przeszło 25 lat. Doświadczenia motoryzacyjne przez ten czas ocenię jako niesamowite. 

Mercedes „Kaczka”, Ford Transit z lat 90, Fiat Ducato 2,8D z lat 2000. Było tego naprawdę sporo. Myślę że to były niezawodne superdostawczaki. Wynajmowaliśmy w tym czasie tak jak wspomniałem auta kilku generacji i dosyć dokładnie poznaliśmy dobre i złe strony tych pojazdów. No i pojawił się Sprinter nowej generacji. Absolutnie genialne urządzenie z niesamowitym skrętem i perfekcyjną automatyczną 9-biegową skrzynią biegów. Mając tak duże doświadczenie stwierdzam bez najmniejszej wątpliwości, że mamy do czynienia z najlepszym dostawczym busem jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Mercedes daje przy tym bardzo wysoki komfort jazdy, bezpieczeństwa i możliwości konfiguracji wyposażenia. Do tego obietnica producenta ze Stuttgartu, że zakończyły się problemy z rdzewiejącymi blachami. Możliwość wydłużenia gwarancji do lat 5 to wisienka na torcie.

Sprawdź ofertę wypożyczenia najnowszego MAN’a TGE z Automatem!

MAN i bliźniaczy VW Crafter to na tę porę jedyny konkurent na rynku pod względem komfortu mobilności i wyposażenia. Jedynie klasyczny (elektrohydrauliczny) automat, mimo że działa bardzo przyjemnie nie jest w stanie konkurować z dwusprzęgłową perfekcyjną skrzynią biegów Mercedesa 9G-Tronic. Warto podkreślić, że w obu przypadkach busy z automatycznymi skrzyniami biegów mogą pochwalić się bardzo niskim zużyciem paliwa, na poziomie 8,5 – 9 l ropy. Przy spokojnej jeździe bez nagłych przyspieszeń oba auta zadowoliły się zużyciem na poziomie 6,7-7,1 l.

Mercedes S-klasa w busie!

Sprawdź który samochód dostawczy jest najlepszy?

Były nowe informacje o busach Mercedesa i MAN-a, a teraz absolutna bomba! 

S-klasa wśród busów dostępna do wynajmu w… prestiżowej wypożyczalni samochodów dostawczych Auto Prestige w Białymstoku.

wypozyczalnia-dostawczych-bialystokwynajem-aut-bialystok wynajem-samochodów-dostawczych-wynajem-busa-bialystok wynajem aut-dostawczych

Rozmiar XL to nie jedyny atut Sprintera 319. Silnik o pojemności 3 litrów i sześcioma cylindrami w połączeniu z automatem, tempomatem, fotelem pneumatycznym i kilkoma elektronicznymi dodatkami takimi jak asystent zmiany pasa, kamera cofania z czujnikami parkowania tworzy najbardziej luksusowe miejsce pracy w busie jakie można sobie wyobrazić.

Podsumowując zapraszamy do wypożyczenia i sprawdzenia możliwości naszych aut dostępnych w konfiguracjach furgon L2,L3 i L4, kontener izotermiczny, chłodnia, auto brygadowe i koniecznie porównanie z konkurencją.

Wiemy czego potrzebują nasi klienci, dlatego staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów i jak najszybciej oferować nowości motoryzacyjne ze świata. 

Więcej informacji o Auto Prestige znajdziecie Państwa na naszych stronach:

Instagram:Jesteśmy na instagramie

YouTube: Jesteśmy na YouTube’ie

Facebook: Jesteśmy na Facebook’u