Samochody kontenerowe dla Twoich potrzeb

Jeżeli szukasz samochodu dostawczego do przewozu większego typu ładunku, posiadającego zabudowę kontenerową powinieneś wiedzieć, że wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige posiada w swojej ofercie wynajmu kontenery wyposażone w zabudowy piekarnicze oraz zabudowy chłodnicze, mające zastosowanie jako izotermy spożywcze oraz izotermy piekarnicze. Zabudowy chłodnicze wykorzystane w tych samochodach dostawczych są najwyższej jakości oraz sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających firm.

Wynajem oraz sprzedaż kontenerów piekarniczych i chłodniczych

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige proponuje Państwu wynajem kontenerów piekarniczych i wynajem kontenerów chłodniczych oraz bardzo atrakcyjne ceny, jeżeli mówimy o sprzedaży kontenerów. Każdy producent zabudów piekarniczych na pewno potwierdzi, że używane przez nas zabudowy samochodowe są bardzo wysokiej jakości. W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo tylko nowe auta, natomiast sprzedajemy kontenery samochodowe używane.

Jakie samochody kontenerowe kupić lub wypożyczyć?

Proponujemy Państwu samochody marki Renault. Są to samochody Renault Master z zabudową o następujących wymiarach. Długość – 3300 mm, Szerokość – 2100 mm, Wysokość – 2100 mm. Dzięki długoletniej współpracy z dużą ilością firm wiemy, że takie samochody dostawcze sprawdzą się zarówno w piekarniach, jak i przy przewozie większego typu ładunku. Zdecydowaliśmy się na Master’y również ze względu na Niemiecki ranking „DEKRA”. Samochód Renault Master zajął pierwsze miejsce w kategorii najlepszych samochodów dostawczych.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu samochodów dostawczych i cennikiem wynajmu samochodów kontenerowych oraz do sprawdzenia naszych aktualnych ofert sprzedaży samochodów kontenerowych.

Sprawdź cennik wynajmu kontenerów:

https://autoprestige.eu/listings/renault-master-kontener-izoterma/

Sprawdź aktualną ofertę sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych:

https://autoprestige.otomoto.pl/