Super wynajem aut na trudne czasy

  Oferujemy 3 warianty współpracy:

1) Tylko wynajem na okres jaki potrzebne jest auto.

2) Wynajem z wykupem po określonym (dowolnym) przez klienta czasie.

3) Gotówka ,leasing, kredyt załatwiamy sprawę od ręki.

Jeżeli ZMIENISZ koncepcje również się dostosujemy i znajdziemy rozwiązanie! PANDEMIA pokazała że musimy być elastyczni i przygotowani na różne warianty i sytuacje by być pomocnymi przedsiębiorcom w każdej sytuacji.

wypozyczalnia-samochodow-42pulku-piechoty-auto-prestige
wypożyczalnia samochodów białystok

Perfekcyjne rozwiązanie które pozwala na zaplanowanie zakupu ,zrobienie historii kredytowej lub zastartowanie z nową działalnością. To jednocześnie doskonały test na SPRAWDZENIE auta! Nasza przykładowa  oferta na portalu Otomoto

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-sprinter-314-l2h2-automat-automat-gwarancja-wynajem-1700-mies-ID6DzJub.html

Auto zakupione u polskiego dealera. Serwisowany wyłącznie w ASO Mercedes- Benz 100% Bezwypadowy w doskonałym stanie wizualnym i technicznym. Możliwość sprawdzenia w dowolnym serwisie. Możliwa ZAMIANA na dowolne auto .Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt aut . Nie sposób czegoś nie wybrać. MASZ PYTANIA ZADZWOŃ. Wszystko do domówienia i ustalenia indywidualnie.

https://youtu.be/1bPvl6YynO8

Chętnie negocjujemy warunki . DZIERŻAWA 2500 netto/miesiąc . PRZYKŁADOWA opłata startowa 12000 netto. Auta dostępne od ręki.

Wynajem aut dostawczych, kontenerów ,chłodni

Nasza bogata oferta dotyczy Sprinterów 2019 – 2021 w wersjach L2,L3,L4 314,316,319 – FURGON ,KONTENER ,OSOBOWY ,CHŁODNIA. Terminy płatności ,wynajem ,wszystkie formy finansowania. Nasze samochody są dostępne od ręki. Nie sprawdzamy BIK ani PIT. Zapraszamy.

wypozyczalnia-samochodow-42pulku-piechoty-auto-prestige
wynajem chłodni

Zapewniamy rozsądne ceny wynajmu, fachowe doradztwo, pomoc związaną z wszystkimi kwestiami dotyczącymi wynajmu i użytkowania auta. Mamy dużą flotę pojazdów, co również usprawnia wybór i pozwala wypełnić luki wtedy, gdy potrzebujesz kilku lub kilkunastu samochodów jednocześnie.

Cennik wynajmu aut dostawczych

https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-dostawcze-cennik.html

Możesz skorzystać z wynajmu krótko-, średnio- lub długoterminowego. Każda z opcji to przejrzyste zasady użytkowania pojazdu oraz rozsądne ceny, konkurencyjne na polskim rynku.

Nieustannie prowadzimy działania mające na celu zmniejszenie ryzyka zakażeń koronawirusem wśród naszych Klientów i pracowników. Umożliwiamy wynajem bezkontaktowy – wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz do nas i zamówisz konkretny pojazd, a my przygotujemy wszystko bez konieczności kontaktu bezpośredniego. Co ważne, wszystkie samochody po wynajmie są dokładnie czyszczone, często również ozonowane, więc sam pojazd również jest znacznie bezpieczniejszy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Bezpieczny wynajem aut

Nowa wypożyczalnia, tak jak obecna, będzie miejscem odpowiednio przygotowanym zarówno do obsługi pojedynczych zleceń, jak też do realizacji wieloetapowych, bardziej zaawansowanych, wymagających jednoczesnej gotowości wielu aut. Możesz na nas liczyć niezależnie od wielkości przedsięwzięcia. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania – zadzwoń lub napisz już dziś.