Wynajem samochodów osobowych i dostawczych

Jesteśmy liderem w branży wynajmu samochodów w Białymstoku. Dbamy o to, by nasza oferta była możliwie najatrakcyjniejsza dla klienta.  Ciągle analizujemy ofertę rynku i poziom zapotrzebowania klientów na wypożyczenie samochodów osobowych i dostawczych. Specjalnie dla wszystkich Państwa rozbudowujemy naszą ofertę wynajmu, oraz modyfikujemy cennik wynajmu aby sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych szanownych klientów.

Tani wynajem aut w Białymstoku 

Wypożyczenie samochodu osobowego lub auta dostawczego nie musi się wiązać z dużymi kosztami.
Firma Auto Prestige poza eleganckimi limuzynami, sportowymi roadsterami czy dużymi wygodnymi SUV’ami posiada również w swoim cenniku wynajmu możliwość wynajmu samochodów osobowych marek takich jak Dacia lub Renault. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczalni oraz cennikiem wynajmu na naszej stronie internetowej: http://www.autoprestige.eu. Wypożyczalnia samochodów w Białymstoku prezentuje najlepsze oferty wynajmu aut  osobowych i najmu samochodów dostawczych. Cena wypożyczenia samochodów takich jak Dacia Sandero, Dacia Lodgy czy nawet Renault Talisman’a przy wynajmie dłuższym niż 15 dni może wynieść nawet od 85 zł brutto za dobę!


Renault Talisman 

W naszej wypożyczalni od dłuższego czasu mogą Państwo również wynająć samochody luksusowe. Te prestiżowe auta cieszą się niezmiernie rosnącym zainteresowaniem wśród klientów wypożyczalni samochodów. Wiele osób przekonało się, że nie trzeba dysponować ogromnym budżetem, aby móc, na co dzień cieszyć się komfortem jazdy w luksusowym samochodzie. Najmniejszym autem ale dalej prestiżowym jest Mercedes-Benz Klasy A, którego koszt przy wynajmie krótkoterminowym dłuższym niż 15 dni wynosi jedynie 125 zł brutto za dobę!

Renault Clio

Aby mogli się Państwo cieszyć jazdą luksusowymi samochodami wystarczy, że odwiedzą nas Państwo osobiście, zadzwonią na naszą infolinię lub wypełnią formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. W celu zapoznania się z ofertą samochodów luksusowych i sportowych prosimy o sprawdzenie posiadanej przez nas floty pojazdów w cenniku. Jeśli nie znajdą Państwo nic interesującego zapraszamy do kontaktu – nasza wypożyczalnia jest otwarta na sugestie klientów. Chętnie wysłuchamy i postaramy się rozszerzyć swoją flotę aut lub dopasować ofertę do wymagań klientów.
Zapraszamy do współpracy z wypożyczalnią samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige.


Mercedes Klasa A