Białostocka wypożyczalnia samochodów w swojej ofercie ma również samochody dostawcze i busy. Jeśli interesuje Cię wynajem długoterminowy samochodów lub najem krótkoterminowy, planujesz wycieczkę w większej grupie, przeprowadzkę a może Twoje firmowe auto uległo awarii – z nami transport rzeczy czy przewóz grupy osób nie będzie stanowił problemu. Skontaktuj się z nami a dobierzemy dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Dodatkowo zagwarantować możemy, że wypożyczony pojazd posiada pełen pakiet ubezpieczeń a jego stan techniczny jest regularnie kontrolowany. Wszystko po to by zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Przywiązujemy ogromną wagę do niezawodności i funkcjonalności naszych samochodów, aby jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb logistycznych. Znając najczęstsze przyczyny wynajmu aut dostawczych wiemy, na co zwrócić uwagę przy doborze aut. Nasze pojazdy cechują się dużą ładownością, co za tym idzie mogą podejmować się najtrudniejszych zadań takich jak transport dużej ilości towarów lub ciężkiego sprzętu.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Działamy na terenie Białegostoku i okolic, ale mamy również możliwość wydania i zwrotu auta na terenie całej Polski. Oferujemy zarówno wynajem krótkoterminowy jak i najem długoterminowy oraz pełną asystę w trakcie eksploatacji pojazdu podczas całego okresu wynajmu. Gwarantujemy atrakcyjne warunki wynajmu i najniższe ceny. Już teraz zapoznaj się z flota naszych samochodów dostawczych i busów. Nasi konsultanci profesjonalnie doradzą i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych klientów wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem wynajmu:
https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-dostawcze.html