W Toyocie i w Auto Prestige – Klient jest najważniejszy

Toyota zamiast nowego modelu Yarisa postawiła na kolejny gruntowny face lifting i wprowadzenie w życie sugestii i próśb klientów. Wypożyczalnia Auto Prestige z Białegostoku również chcąc sprostać potrzebom swoich Szanownych Klientów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Nowością w ofercie wynajmu są Toyoty Yaris dostępne przy wynajmie krótkoterminowym jak i najmie długoterminowym. Samochody z automatyczną skrzynią biegów oraz bardzo ekonomicznymi silnikami. 

toyota-yaris-bialystok-wynajem
Kliknij i sprawdź ofertę wynajmu najnowszej Toyoty Yaris!

Sprawdź ofertę wynajmu najnowszej Toyoty Yaris

Bezpieczna, Dynamiczna, Komfortowa – Nowa Toyota Yaris

Co najważniejsze – Toyota Safety Sense ( Pakiety systemów bezpieczeństwa oraz technologia aktywnego bezpieczeństwa ). Listę nowości zmodernizowanej Toyoty Yaris rozpoczyna wzbogacenie wyposażenia standardowego o system Toyota Safety Sense. W jego skład wchodzi system ostrzegający o ryzyku kolizji i mogący rozpocząć awaryjne hamowanie. Dodatkowo asystent pasa ruchu oraz automatyczne światła drogowe. Nowy Yaris odczytuje nawet znaki informujące o ograniczeniu prędkości. Ponadto posiada jeszcze bardziej ekonomiczne silniki pozwalające na bardzo tanią jazdę. Znakomite właściwości jezdne, a do tego bardzo rozbudowany system rozrywki i nawigacji. Toyota podkreśla także, że odświeżony Yaris ma bardziej komfortowo zestrojone zawieszenie, co jednak nie pogorszyło powadzenia. Rzeczywiście auto bardzo dobrze radzi sobie z wybieraniem nierówności, a podczas szybko pokonywanych zakrętów zachowuje się stabilnie i przewidywalnie. Japończycy popracowali także przy wspomaganiu układu kierowniczego – pracuje on bardzo lekko, ale pozwala on na niezłe wyczucie tego, co dzieje się z kołami. Dodatkowo w wypożyczalni samochodów Auto Prestige najnowsze Toyoty wyposażone są w świetne automatyczne skrzynie biegów. W mieście i na autostradzie możesz być pewien, że Yaris zawsze jest gotowy na wszystko.

Kliknij i wypożycz najnowszą Toyotę Yaris z automatyczną skrzynią biegów

Co oferuje nam najnowsza Toyota Yaris?

Yaris już raz przeszedł porządną modernizacje  – w 2014 roku auto zmieniło się bardzo zauważalnie, teraz jesteśmy świadkami podobnego zabiegu. Zmiany widać szczególnie z tyłu. Pojawiły się światła wchodzące na klapę bagażnika – z tej perspektywy można odnieść wrażenie, że to zupełnie nowy model. Skoro modernizacja to i zupełnie nowy środek. Zasiadając za kierownicą, w oczy od razu rzucają się zmodernizowane zegary. Analogowe wskaźniki prędkościomierza i obrotomierza. Przeprojektowano też nieco deskę rozdzielczą. Jej frontowa część jest bardzo miękka i miła w dotyku. Inną nowością jest nowy ekran centrum multimedialnego, jest naszym centrum dowodzenia całego pojazdu. Na pokładzie Yarisa znalazło się zaskakująco dobre nagłośnienie. Do dyspozycji mamy sześć głośników – po dwa w słupkach A oraz po jednym w każdych drzwiach. Nawet przy dość głośnym słuchaniu muzyki, dźwięk jest czysty i miły dla ucha.

wynajem-toyota-yaris-bialystok
Kliknij i wypożycz najnowszą Toyote Yaris!

Z rajdów do miast – poznaj wersje Toyoty Yaris

Toyota Yaris WRC – samochód WRC konstrukcji Toyota Motorsport GmbH, startujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata (ang. World Rally Championship) od 2017 roku w barwach zespołu Toyota GAZOO Racing WRT. Samochód oparty jest na modelu Toyota Yaris dostępnym w wypożyczalni samochodów osobowych Auto Prestige w Białymstoku. Toyota ogłosiła powrót do WRC i zaprezentowała Yarisa WRC w styczniu 2015 roku, po raz pierwszy od 1999 roku, kiedy to zespół Toyota Castrol Team zdobył mistrzostwo Toyotą Corollą WRC. Samochód wystartował we wszystkich rundach WRC sezonu 2017, wygrywając dwie z nich – Rajd Szwecji i Rajd Finlandii.

 

wypozyczalnia-samochodow-osbowych-bialystok-yaris
Toyota Yaris WRC


Wypożycz nową Toyotę Yaris w Auto Prestige

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige w Białymstoku zaprasza do zapoznania się z cennikiem wynajmu krótkoterminowego oraz najmu długoterminowego najnowszej Toyoty Yaris z automatyczną skrzynią biegów. Samochód idealny zarówno do miasta jak i na dłuższe trasy.

Sprawdź ofertę wynajmu najnowszej Toyoty Yaris