Wynajem busa dostawczego z automatem

Automatyczne skrzynie biegów są już normą nie tylko na zachodzie. Coraz więcej przedsiębiorców na polskim rynku decyduje się na kupno samochodu z automatyczną zmianą biegów. Czy to oznacza, że skrzynie manualne odejdą „do lamusa”

Wszystko zależy oczywiście od wielu czynników

Wiadomo, że w przypadku samochodów dostawczych, najlepszym rozwiązaniem podczas jazdy jest automatyczna skrzynia biegów.

Wypożycz i sam przetestuj dostawczego mercedesa sprintera z automatem w wypożyczalni Auto Prestige.

 Nowa 9-cio biegowa skrzynia zmienia biegi praktycznie nieodczuwalnie. Dzięki tej skrzyni, która posiada dziewięć biegów możliwe jest utrzymanie niskich prędkości obrotowych. Dzięki takim rozwiązaniom z pewnością zmniejszają się koszty zużycia paliwa. W mieście zużycie wynosie około 10 litrów na sto kilometrów, natomiast po trasie będzie to około 8,5 litra na drogach krajowych, do 11 litrów na autostradach. Następną ważną zaletą to komfort akustyczny. Szum również nie będzie nam doskwierał ,odgłosy opływającego powietrza jak i dźwięk silnika nie są natarczywe i męczące. Dużym plusem będzie komfortowa i płynna zmiana biegów oraz dynamiczna reakcja na dodanie gazu.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW SPRAWDZA JAKIE DOSTAWCZAKI NAJLEPSZE?

Podsumowując, możemy śmiało powiedzieć, że charakterystyka przekładni została dobrana w taki sposób, aby każdy kierowca mógł sobie pozwolić na pewną, bezstresową jazdę. Silnik o bardzo dobrych osiągach oraz automatyczna skrzynia biegów tworzą razem bardzo dobrze zgrany duet.

WYNAJEM DŁUGOTERMI

Świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z możliwości wypożyczenia takiego samochodu w wypożyczalni Auto Prestige

wypożyczalnia-dostawczych-Białystok
wynajem dostawczych w Białymstoku

Mamy do zaproponowania kilka wariantów współpracy dotyczących samochodów dostawczych jak również osobowych.

1) Wynajem.

Określamy czas trwania wynajmu długoterminowego od 3 do 12 miesięcy , stawkę oraz przebieg  w stosunku miesięcznym.

Przykład.

Mercedes Sprinter 319 na okres 6-ciu miesięcy 2500 netto/mies  plus pakiet ubezpieczeniowy i serwisowy 800 netto/mies . Limit przebiegu 25000 km/6 mies.

Kaucja 3000.  Zwrot auta i sprawa zamknięta.

https://autoprestige.otomoto.pl/

2) Wynajem z wykupem.

Umowa od 1 do 12 miesięcy. Przebieg  BEZ LIMITU w sytuacji kiedy następuje odkup auta.

Przykład.

Mercedes Sprinter 319. Opłata startowa która jest wpłatą na poczet zakupu auta i kaucją jednocześnie , wynosi 12000 netto. Możemy czynić indywidualne ustalenia co do kwoty opłaty startowej.

wynajem-busa
wynajem-busa-sprinter-cennik

Miesięczny czynsz wynosi 2500 netto miesięcznie . Wartość czynszu zależy od tego czy chcemy dodatkowo spłacać auto w trakcie wynajmu.

Przykładowo przy kwocie 4000 netto/mies. 1500 netto zaliczamy jako spłatę auta ujmując to w fakturze wykupowej.

Czas wynajmu możemy płynnie  ZMIENIAĆ wydłużając lub skracając zależnie od potrzeb .

Dopuszczamy wszystkie formy płatności oraz finansowania o które zadbamy na miejscu podobnie jak o najkorzystniejsze ubezpieczenie.

3)Proponujemy kredyt , leasing operacyjny lub kapitałowy z gwarancją odkupu Auto Prestige!

Najtańsze rozwiązanie oparte na konkretnym wyliczeniu wartości rezydualnej samochodu. Koszt użytkowania składa się z:

a) deprecjacji (utrata wartości auta w czasie)

b) koszt finansowania ( im tańszy tym lepszy)

c) ubezpieczenie (niedrogie o szerokim zakresie)

d) obsługa techniczna i opony ( rabaty Auto Prestige lub tanie umowy serwisowe z Mercedes-Benz Polska)

FAKTYCZNY KOSZT użytkowania auta to SUMA tych składowych a nie  wartość miesięcznej spłaty leasingu lub kredytu!!!

Wynajem samochodów dostawczych to jedna ze stałych usług wypożyczalni AUTO PRESTIGE. Oferowane przez nas pojazdy zapewniają dużą przestrzeń ładunkową, mogą być również wyposażone w agregaty chłodnicze. To istotne zwłaszcza podczas przewożenia nabiału, mięs, owoców i warzyw. Zależnie od potrzeb możesz wybrać wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy lub długoterminowy na korzystnych warunkach.

Nasza propozycja to solidne pojazdy, w pełni sprawne, zadbane odpowiednio wyposażone. Gdy przewóz towarów nie wymaga warunków chłodniczych, zdecyduj się na standardowego busa z przestrzenią załadunkową, jeżeli natomiast potrzebujesz chłodni, do Twojej dyspozycji oddajemy kontener Man lub Renault. Tutaj temperaturę możesz obniżyć nawet do 0 stopni. Ponadto auta są przystosowane do pokonywania dalekich dystansów, a odgórny limit dzienny to 400 km, masz więc dużą swobodę przemieszczania się.

Priorytetem AUTO PRESTIGE jest minimum formalności i sprawna obsługa. Prosty regulamin, minimalna liczba wykluczeń, stała dostępność różnorodnych pojazdów – to doceniają Klienci z Białegostoku i innych miast. Warto poznać nas bliżej, zapoznać się z gamą ofertową pojazdów i wybrać model odpowiedni do swoich oczekiwań.