Wynajem busa z wykupem to teraz najlepsza i najszybsza forma pozyskania samochodu dostawczego

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.Przed skontaktowaniem się z nami, aby móc lepiej dopasować ofertę dla Państwa, prosimy o uważne przeczytanie i zapoznanie się z krótkim tekstem wyjaśniającym zasady pozyskania nowego samochodu w Auto Prestige.

Wynajmij swoje nowe auto przed zakupem , sprawdź je dokładnie i przetestuj.

https://autoprestige.pl/rent-n-buy

Kto ustalił takie zasady które pozwalają na wymianę lub zwrot w sklepie odzieży a nie samochodu . U nas w Auto Prestige Białystok to możliwe.Zasady nieznacznie się różnią w przypadku samochodów i przysłowiowego sweterka ale dają ogromne możliwości i korzyści .Oferujemy swoistą polisę ubezpieczeniową  pozwalając na przemyślany zakup ,zweryfikowanie przydatności auta ,sprawdzenie stanu technicznego oraz kosztów eksploatacji.

Jednakże nasz system „Wynajmij i wykup” ma jeszcze ważniejszą zaletę.Chcąc założyć lub rozwijać działalność gospodarczą nie zawsze masz wolne pieniądze na zakup lub zdolność do sfinansowania niezbędnego auta osobowego lub dostawczego. Działamy natychmiast!  Dostarczamy Twój nowy samochód oraz wynajmujemy go tylko przez taki okres jaki potrzebujesz na zgromadzenie środków i jego zakup.

wynajem busa
wynajem busa z wykupem mercedes sprinter

Kupujesz sobie czas i zyskujesz komfort pracy autem odbierając je w ciagu godziny od podjęcia decyzji.

Nie wikłasz się w drogie lichwiarskie formy finansowania na wiele lat z których nie sposób się wyzwolić. Co wtedy gdy przykładowo podupadniemy na zdrowiu ,nie wyjdzie nam biznes lub zmienimy zdanie i samochód jest nie potrzebnym i zbędnym wydatkiem ?

Auto Prestige przychodzi z pomocą . Samochód wraca do Nas  bez względu na to czy jest od nas wynajmowany czy leasingowany w zaprzyjaźnionych instytucjach finansowych jak EFL i PKO Leasing.

wynajem dostawczaka busa
wynajem busa z wykupem w Auto Prestige

Auto prestige ma do zaoferowania rozwiązanie finansowe na przemyślany zakup Twojego nowego pojazdu. Ratę lub czynsz miesięczny dostosujemy na 100% do Twoich potrzeb i możliwości.

Opłata wstępna (startowa) jest naszym zabezpieczeniem a Państwa gwarancją transakcji i ustalonej ceny. Pozwala jednocześnie na skrócenie lub wydłużenie okresu wynajmu (dzierżawy) wyłącznie na wniosek Najemcy.Wysokość czynszu może zawierać tylko koszt obsługi lub stanowić po części  spłatę kapitału obniżającą cenę końcową samochodu.

Jeżeli rezygnujemy z transakcji to opłata wstępna podlega zwrotowi po rozliczeniu okresu najmu (dzierżawy).Państwo decydujecie a my oczekujemy jedynie rzetelnego i uczciwego podejścia do umowy oraz poszanowania sprzętu w trakcie gdy Auto Prestige jest właścicielem auta.

Wyliczenia i kwestie techniczne wyślemy pocztą elektroniczną . Oczywiście w razie zainteresowania naszą propozycją i chęcią współpracy z Państwa strony.

Jesteśmy na OTOMOTO już od 2007 roku

https://autoprestige.otomoto.pl/

Opinie z google ***** 5 gwiazdek

Miałem przyjemność kilkukrotnie korzystać z aut firmy, zarówno osobowych jak i dostawczych. Za każdym razem obsługa na najwyższym poziomie. Jasno określone warunki wynajmu. Auta perfekcyjnie przygotowane do drogi. Pełen profesjonalizm – Pełen PRESTIGE 🙂

Szczerze Polecam 😉

Obsługa bardzo miła, Mercedes sprinter 319 robi różnicę w porównaniu z innymi busami !!! Samochód daję tyle satysfakcji  i zero zmęczenia, że praca to przyjemność. Pożyczyłem na 3 miesiące i tak mi się spodobało, że raczej go nie oddam. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Polecam każdemu.

Cennik wynajmu samochodów dostawczych

https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-dostawcze-cennik.html