Wszystko o wynajmie długoterminowym i wypożyczalniach samochodów.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych
Samochody dostawcze na wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to oferta, która owocuje podwyższeniem innowacyjności firmy, co w wynikach rocznych firmy przekłada się na wielokrotne zwiększenie dochodu i wzrost konkurencyjności. Przedsiębiorca płacąc miesięczną ratę uzyskuje nowe auto, gotowe do użytkowania i ubezpieczone oraz serwisowane przez naszą firmę. Odpadają wszelkie problematyczne kwestie związane z amortyzacją samochodów. Przedsiębiorca oszczędza czas i nerwy, zyskuje spokój i możliwość pełniejszej koncentracji na swojej pracy. Wynajem długoterminowy to absolutna i wielokrotna oszczędność, z takiej formy użytkowania samochodów korzysta już większość firm na Zachodzie i coraz więcej w Polsce.

Wynajem samochodów długoterminowy, krótkoterminowy i dzierżawa

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad sposobem użytkowania floty, czy zdecydować się na wynajem krótkoterminowy lub wynajem długoterminowy. Przemyślana strategia użytkowania samochodu służbowego, czy floty aut to potencjalny zysk rzędu dziesiątek tysięcy złotych, jednak źle dobrane oferty oznaczają utratę czasu i pieniędzy. Dowiesz się już dzisiaj, między innymi na co zwrócić uwagę przy zawieraniu umowy na wynajem długoterminowy bądź wypożyczenie samochodu, jak odróżnić profesjonalistę od amatora, na czym polega ta usługa i jakie mogą być procentowe oszczędności w firmie oraz czym różni się wynajem długoterminowy auta od leasingu auta .
Jeśli chcesz to możesz zapoznać się na naszej stronie z cennikiem wynajmu samochodów osobowych i dostawczych.

Wynajem długoterminowy samochodów (Full service lease) a jego popularność

Wynajem długoterminowy samochodów jako popularna forma pozyskania transportu z tendencją ogromnego wzrostu. Obecnie prawie każda firma posiada środki transportu: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz coraz częściej samochody specjalistyczne o bardzo zróżnicowanej zabudowie a więc kontenery, plandeki, piekarnicze, furgony, busy, brygadówki, izotermy, chłodnie i najczęściej w/w środki transportu są narzędziem bez których działalność firmy byłaby niemożliwa. Niestety trzeba przy tym pamiętać, że flota aut firmy generuje koszta i co oczywiste czym jest starszy tym te koszta są proporcjonalnie wyższe. Wynajem długoterminowy będzie wtedy skuteczny kiedy znacząco zmniejszy aktualne koszty utrzymania środków transportu i wszystkich opłat z tym związanych (np. ubezpieczenia, przeglądy, serwisy, koszt zakupu opon zimowych). To nie my decydujemy o wynajmie samochodu. Za nas decyduje rachunek ekonomiczny.
Zakres usług oferowanych przez firmy (wypożyczalnie samochodów, korporacje światowe specjalizujące się w wynajmie długoterminowym i leasingu jest różny w zależności od ich profesjonalizmu, fachowości i posiadanego doświadczenia.
My wiemy wszystko o wynajmie ponieważ Nasza Wypożyczalnia samochodów Auto Prestige ma już ćwierć wieku.

W naszej ofercie wynajmu posiadamy auta takich marek jak Renault, Dacia, Mercedes, BMW oraz Mazda i jako jedyni w północno wschodniej części Polski samochody marki Porsche i Lexus.


Auto Prestige opracowało tańszą formę wynajmu – wynajem elastyczy ( wynajem bez długoterminowego zobowiązania i miesięczne wypowiedzenie umowy wynajmu samochodu).

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu samochodów dostawczych i busów (cennik wynajmu).

Czym się sugerować przy wyborze firmy oferującej wynajem długoterminowy?

wynajem-glc

Decydując się na współpracę w obszarze wynajmu długoterminowego warto kierować się renomą firmy i jej doświadczeniem. Oceniając oferty należy zwracać uwagę na koszta, które ponosi klient, a które firma wynajmująca samochody. Ważna też jest wielkość floty, dostępność aut i czas dostarczenia wynajmowanego samochodu do klienta.

Podstawowe standardy wynajmu długoterminowego.

Pierwszym elementem jest profesjonalne doradztwo przy przeprowadzeniu analizy i optymalizacji kosztów bieżących wynikających z posiadania samochodu w firmie. Aktualny audyt środków transportu uwzględniający rozwój firmy. Jest to potrzebne aby firma zawierająca umowę na rok widziała różnicę w tych kosztach. Jeżeli przed podjęciem decyzji o wynajmie długoterminowym firma zaproponowała analizę floty i jej konfigurację oznacza to, że mamy do czynienia z profesjonalna firmą. Drugim elementem jest skonfigurowanie pojazdu, a właściwie dobrze dobrany pojazd, który spełnia potrzeby i oczekiwania użytkownika.
AUTO PRESTIGE OFERUJE SWOJĄ POMOC W KONFIGURACJI POJAZDU I POSIADA DWUDZIESTOPIĘCIOLETNIE DOŚWIADCZENIE W TEJ DZIEDZINIE.
Trzecim elementem wpływającym na organizacje pracy jest administrowanie i zarządzanie flotą. Jest to prosta decyzja wynikająca z ekonomii działalności oraz wielkości i formy prawnej firmy. Czwartym elementem jest zawarcie umowy i jej finansowanie, ustalenie miejsca dostarczenia wynajmowanych samochodów oraz czas trwania umowy wynajmu długoterminowego. Więcej można przeczytać na www.autoprestige.eu

Zapraszamy serdecznie – AUTO PRESTIGE specjaliści od WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO !