WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY AUT PIEKARNICZYCH

Firma Auto Prestige z Białegostoku postanowiła zrewolucjonizować rynek wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych branży piekarniczej i chłodniczej. Oferujemy samochody do sprzedaży, ale w szczególności do wynajmu długoterminowego który określamy mianem dzierżawy. Wskazujemy drogę na nieskomplikowany system pozyskania aut do Państwa przedsiębiorstwa. Wynajem długoterminowy pojazdów pozwala w sposób precyzyjny przewidzieć wydatki związane z transportem firmowym. Ponad to nasza usługa pozwala zaoszczędzić nawet 40% wydatków.

Od zawsze mamy najlepsze samochody na rynku, dlatego też w przypadku aut piekarniczych również zdecydowaliśmy się na zwycięzce między innymi rankingu DEKRA, aby nowe Renault Mastery mogły również dumnie reprezentować piekarnie. Tym razem w konfiguracji stworzonej do profesjonalnego transportu pieczywa.

wynajem-dlugoterminow

CO TO JEST WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY?

W dużym skrócie wynajem długoterminowy w Auto Prestige to generator oszczędności, ogromna wygoda i narzędzie pozwalające poprawić jakości świadczonych usług w Państwa firmie. To największe korzyści które daje nam propozycja skonstruowana przez Auto Prestige. Kluczowym elementem który zapewniamy zajmując się motoryzacyjną stroną Państwa firmy jest „święty spokój”. Decydując się na wynajem długoterminowy samochodów piekarniczych całą opiekę nad samochodami piekarniczymi oraz chłodniczymi zostawiają Państwo dla nas. Serwisy, naprawy, wymiany opon, wymiany pojazdów, kontrolowanie oraz monitoring samochodów, a nawet tworzenie bardzo szczegółowych raportów dla Państwa odnośnie użytkowania samochodów piekarniczych. Dzięki raportom wykonywanym przez Auto Prestige pracodawca może dowiedzieć się jak szybko jeździ jego kierowca, w jakich miejscach się zatrzymuje i na jak długo. Pracodawca również może zaobserwować jaki dany kierowca ma styl jazdy, z jakim natężeniem naciska na pedał gazu, jak hamuje, a nawet ile paliwa ubywa lub przybywa do firmowego pojazdu.

DLACZEGO MAMY SIĘ ZDECYDOWAĆ NA WYNAJEM?

Po licznych analizach i doświadczeniu nabytym przez 25 lat prowadzenia firmy w branży motoryzacyjnej jesteśmy całkowicie przekonani, że wynajem długoterminowy jest znacznie lepszym i dużo tańszym rozwiązaniem niż zakup samochodu piekarniczego, oraz dodatkowe pokrywanie wszystkich kosztów związanych z jego wieloletnią eksploatacją.

Podejmując współpracę z nami, co roku lub nawet pół roku zyskują Państwo nowe auto kupione przez nas w Polskim salonie, zapewnia to nowoczesne miejsce pracy dla kierowcy i bezawaryjność niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Zyskują Państwo najlepszy samochód piekarniczy w swojej klasie w cenie do której nie da się zejść w przypadku większości piekarni użytkujących swoje pojazdy. Dodatkowo nie interesują Państwa serwisy, oraz wszystkie koszty związane z eksploatacją pojazdu, dzięki czemu zyskują Państwo dodatkowy czas.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu nowego Renault Mastera w zabudowie przystosowanej do przewozu pieczywa:
https://autoprestige.eu/listings/renault-master-kontener-izoterma/

Najlepszy samochód w swojej klasie, generowanie oszczędności i kontrola kierowców!
Twoja piekarnia w rękach Auto Prestige!

OBEJRZYJ SAMOCHÓD PIEKARNICZY RENAULT MASTER!