Wszystko o wynajmie długoterminowym i wypożyczalniach samochodów

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych
Samochody dostawcze na wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to oferta, która owocuje podwyższeniem innowacyjności firmy, co w wynikach rocznych firmy przekłada się na wielokrotne zwiększenie dochodu i wzrost konkurencyjności. Przedsiębiorca płacąc miesięczną ratę uzyskuje nowe, bądź niemal nowe auto (oferujemy roczniki 2015 i 2016), w pełni sprawne i ubezpieczone, serwisowane przez naszą firmę. Jego koszt to paliwo i ewentualny kierowca. Odpadają wszelkie problematyczne kwestie związane z amortyzacją samochodów. Przedsiębiorca oszczędza czas i nerwy, zyskuje spokój i możliwość pełniejszej koncentracji na swojej pracy. Wynajem długoterminowy to absolutna i wielokrotna oszczędność, z takiej formy użytkowania samochodów korzysta już większość firm na Zachodzie i coraz więcej w Polsce.

Wynajem samochodów długoterminowy, krótkoterminowy i średnioterminowy

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad sposobem użytkowania floty, czy zdecydować się na wynajem krótkoterminowy, wynajem średnioterminowy czy wynajem długoterminowy. Przemyślana strategia użytkowania samochodu służbowego, czy floty aut to potencjalny zysk rzędu dziesiątek tysięcy złotych. Jednak źle dobrane oferty oznaczają utratę czasu i pieniędzy. Za chwilę dowiesz się w czym tkwi sekret. Na przeczytanie artykułu przeznaczysz minutę, a pomoże Ci on zaoszczędzić wiele tygodni i wiele tysięcy złotych. Dowiesz się już dzisiaj, między innymi na co zwrócić uwagę przy zawieraniu umowy na wynajem bądź wypożyczanie samochodu. Jak odróżnić profesjonalistę od amatora, na czym polega ta usługa i jakie mogą być procentowe oszczędności w firmie oraz czym różni się wynajem od leasingu .
Jeśli chcesz to możesz przejść do naszej oferty wynajmu lub innowacyjnego programu START-UP.

Wynajem długoterminowy samochodów (Full service lease) a jego popularność

Wynajem samochodów długoterminowy jako popularna forma pozyskania transportu z tendencją ogromnego wzrostu. Obecnie prawie każda firma posiada środki transportu: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz coraz częściej samochody specjalistyczne. O bardzo zróżnicowanej zabudowie a więc kontenery, plandeki, śmieciarki, mleczarki, wywrotki, brygadówki, izotermy, chłodnie Dlatego środki transportu są narzędziem bez których działalność firmy byłaby niemożliwa. Niestety trzeba przy tym pamiętać, że park samochodowy generuje koszty i co oczywiste czym jest starszy tym te koszta są proporcjonalnie wyższe. Wynajem długoterminowy będzie wtedy skuteczny kiedy znacząco zmniejszy aktualne koszty utrzymania środków transportu i wszystkich opłat z tym związanych (np. ubezpieczenia, przeglądy, serwisy, koszt zakupu opon zimowych). To nie my decydujemy o wynajmie samochodu. Za nas decyduje rachunek ekonomiczny.
Zakres usług oferowanych przez firmy (wypożyczalnie samochodów, korporacje światowe specjalizujące się w wynajmie długoterminowym i leasingu jest różny w zależności od ich profesjonalizmu, fachowości i posiadanego doświadczenia.
My wiemy wszystko o wynajmie. Więcej na temat bezpiecznego i pewnego wynajmu przeczytasz w następnym artykule „Wynajem długoterminowy a odpowiedzialność firmy oferującej usługę.“
Cena wynajmu długoterminowego. Ile kosztuje ta usługa? Zobacz jak wynająć samochód.
Auto Prestige opracowała lepszą i tańszą formę wynajmu. Zapoznaj się z naszą ofertą (cennik).

Czym się sugerować przy wyborze firmy oferującej wynajem długoterminowy?

Samochody Dostawcze Wynajem DLugoterminowy
Samochody dostawcze REAULT w ofercie AUTO PRESTIGE

Decydując się na współpracę z firmą w obszarze wynajmu długoterminowego warto kierować się renomą firmy i jej oświadczeniem. Oceniając oferty należy zwracać uwagę na koszta, które ponosi klient, a które firma wynajmująca samochody. Ważna też jest wielkość floty i dostępność aut.

Podstawowe standardy wynajmu długoterminowego.

Pierwszym elementem jest profesjonalne doradztwo. Przy przeprowadzeniu analizy i optymalizacji kosztów bieżących wynikających z posiadania samochodu w firmie. Aktualny audyt środków transportu uwzględniający rozwój firmy. Jest to potrzebne aby firma zawierająca umowę na rok widziała różnicę w tych kosztach. Jeżeli przed podjęciem decyzji o wynajmie długoterminowym firma zaproponowała analizę floty i jej konfigurację oznacza to, że mamy do czynienia z profesjonalna firmą. Drugim elementem jest skonfigurowanie pojazdu, a właściwie dobrze dobrany pojazd, który spełnia potrzeby i oczekiwania użytkownika.
AUTO PRESTIGE OFERUJE SWOJĄ POMOC W KONFIGURACJI POJAZDU I POSIADA DWUDZIESTOLETNIE DOŚWIADCZENIE W TEJ DZIEDZINIE.
Trzecim elementem wpływającym na organizacje pracy jest administrowanie i zarządzanie flotą. Jest to prosta decyzja wynikająca z ekonomii działalności oraz wielkości i formy prawnej firmy. Czwartym elementem jest zawarcie umowy i jej finansowanie, ustalenie miejsca dostarczenia samochodów oraz określenie czas trwania umowy. Więcej można przeczytać na www.autoprestige.eu

Zapraszamy serdecznie – AUTO PRESTIGE specjaliści od WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO !