Wynajem dostawczych z wykupem -dostępne od ręki

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie, wynająć od ręki samochód dostawczy, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czas pandemii korona-wirusa odmienił Świat być może  na zawsze .Oby nie ale ludzkość , przedsiębiorstwa i ogólnie biznes w skali mikro i makro gospodarczej rany leczyć będzie bardzo długo.

Bardzo wiele bankructw , ludzkich tragedii , zmian które były dotychczas nie do pomyślenia stało się faktem.

Nadeszła pora by zmierzyć się z nową rzeczywistością w sferach życia prywatnego i firmowego. W skrócie  nasz system funkcjonowania sprowadził się na codzień  do minimalizowania ryzyka ,unikania niepotrzebnych zagrożeń i zapewnienia sobie oraz rodzinie możliwie największego komfortu oraz bezpieczeństwa. Nosimy maseczki, unikamy dużych zgromadzeń, generalnie nie podejmujemy niepotrzebnego ryzyka.wypożyczalnia dostawczych auto prestige

Możemy śmiało zakomunikować, że i nasza firma Auto Prestige stara się od początku pandemii realizować plan „Minimum ryzyka , maksimum korzyści”.Przestrzeń biznesowa to jedyne miejsce , gdzie jako przedsiębiorcy możemy pomagać radą oraz wspierać działaniami polskim małym i średnim firmom ,co z resztą robimy już 28 lat czyli od 1993 roku.

Nasz profil działalności został dostosowany i zmodyfikowany na tyle by wpisać się w nową  Covid-ową  rzeczywistość.

Wiadomo że zajmujemy się wynajmem samochodów osobowych i dostawczych.Nie każdemu jednak odpowiada jeżdżenie nie swoim samochodem. Związane jest to z naszą polską mentalnością , czyli chęci posiadania samochodu , mieszkania czy działki rekreacyjnej na własność.

WYNAJEM DOSTAWCZYCH Z WYKUPEM

Co to za system i w czym jest pomocny?

Nowe firmy , projekty ,realizacja zaplanowanych celów wymagają korzystania z samochodu .Nie zawsze mamy wolne środki na zakup ,czasami brakuje zdolności kredytowej albo jakiś niewyrozumiały nadgorliwiec władował nas do KRD lub BIK. Wynająć samochód w Auto Prestige lub podobnej wypożyczalni oczywiście możemy bez większego problemu , ale jak wcześniej wspomniałem chcielibyśmy zachować auto na dłużej i nie płacić jedynie czynszu dzierżawy/najmu a na koniec zwrócić samochód właścicielowi.

Tak więc z pomocą przychodzi Auto Prestige i system wynajmij i wykup.Sprawa jest bardzo prosta. Typujesz pojazd ,wpłacasz kaucję która jest jednocześnie w całości  zadatkiem na poczet przyszłego zakupu wynajmowanego auta. Wpłata jest ustalona na niskim poziomie , by niezbyt obciążała kieszeń i waha  się od 5 do 20 tys netto. Zależne jest to od marki i typu pojazdu.

Najważniejszą kwestią jest jednakże możliwość odbioru jak również zwrotu samochodu w każdym  momencie trwania umowy. Nie robimy żadnych absolutnie problemów w tym względzie.Umowę można również zmieniać w każdej chwili czyli dopasować do aktualnej koncepcji klienta. Reasumując , jeździsz autem tylko tyle ile  potrzebujesz a wykupujesz wtedy jak uznasz za stosowne lub zwracasz do nas bez konsekwencji. Wpłata  początkowa służy rozliczeniu kilometrówki i ewentualnych uszkodzeń jeśli takowe powstały w trakcie eksploatacji więc wszystko jest przejrzyste i transparentne.

Alternatyw jest wiele i finalnie klient jest panem sytuacji bo podejmuje decyzje o tym ile będzie jeździł samochodem i czy go wykupi czy też nie.

Nasza oferta wynajmu samochodów dostawczych

https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-dostawcze-cennik.html

BEZPIECZEŃSTWO W PORTFELU I NA DRODZE.

Zwracam uwagę równie na fakt iż korzystamy wyłącznie z samochodów najwyższej światowej klasy , czyli Mercedesów , Toyot i Porsche.

Nasze samochody nie mają zwykle więcej niż rok, są pieczołowicie serwisowane i bardzo zadbane , gdyż tylko to jest w stanie zagwarantować najwyższy standard świadczonych przez nas  usług.

To wszystko robimy z myślą o naszych klientach czyli Państwu. Wypożyczalnia samochodów Auto Prestige.

Sprawdź naszą ofertę https://autoprestige.otomoto.pl/

Proponujemy cztery WARIANTY współpracy:

1) Tylko wynajem na okres jaki potrzebne jest auto.

2) Wynajem z wykupem w okresie 3-18 miesięcy. Klient decyduje o wysokości czynszu!

3) Jeżeli po wynajmie jest potrzebny leasing lub kredyt załatwiamy sprawę od ręki na miejscu.

4)Sprzedaż od ręki wraz z dodatkowym wyposażeniem i pakietem przeglądów za cenę 185000 netto .

4)Zaproponuj własne rozwiązanie! Rozważymy każdą propozycję.

Wynajem samochodów dostawczych to nasza stała usługa, dlatego zawsze jesteśmy przygotowani do kolejnych transakcji. Niezależnie od tego, na jaki okres chcesz wypożyczyć auto oraz jaki to będzie model, zapewnimy fachową pomoc tak w naszej siedzibie, jak też zdalne, gdy będziesz już korzystać z danego pojazdu. Różnorodność modeli sprawia, że można je dostosować do niemal każdej działalności lub potrzeby.