Wynajem samochodu z lotniska

Samolot staje się coraz częściej wybieranym środkiem transportu w obrębie jednego kraju. Linie lotnicze proponują przystępne ceny lotów, a największą korzyścią jest to, że podróż międzymiastowa nie trwa już kilka godzin, a zaledwie 30 min. Analizując aktualne ceny paliwa, dochodzimy do wniosku, że koszt podróży samolotem stał się porównywalny do kosztu przemieszczania się samochodem, tyle że odbywa się w dużo krótszym czasie. Auto Prestige chcąc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów proponuje wynajem samochodu z lotniska. Jest to usługa ułatwiająca podróżowanie oraz znaczne udogodnienie dla naszych szanownych klientów.

autoprestige-wynajem-z-lotniska
Lądowanie i co dalej?

Podróżowanie po nieznanym mieście może okazać się dużo tańsze, jeżeli zamiast taksówki wybierzemy opcję wynajmu auta z wypożyczalni. To rozwiązanie szczególnie sprawdzi się w przypadku podróżowania z dużym bagażem oraz wtedy, gdy planujemy wiele spotkań w różnych punktach miasta. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige, która do swojej oferty wprowadziła możliwość wynajmu samochodu z lotniska, oraz możliwość dowozu samochodu w regionie. Wypożyczalnia dysponuje ponad 150 modelami nowych i bezpiecznych samochodów wiodących producentów na rynku, takich jak Mercedes, BMW, Porsche, Mazda, Renault i wiele innych, wśród których są zarówno auta osobowe, sportowe, luksusowe, jak i pojazdy dostawcze, busy oraz busy 8-9 osobowe. Sam proces wynajmu przebiega bardzo sprawnie, gdyż rezerwacja i płatność odbywają się telefonicznie oraz online lub w siedzibie Auto Prestige w Białymstoku.

Jeżeli odbierasz grupę biznesową składającą się 8 lub 9 osób proponujemy również wynajem busów 8-9 osobowych marki Renault. Ułatwi to komunikacje oraz kontakt, przy czym doda komfortu pokonując ulice nieznanego miasta. Jest to coraz częściej wybierane rozwiązanie podczas podróży, nie tylko ze względu na koszty, ale również na wygodę. Wynajem busa w Auto Prestige zapewnia przemieszczanie się po mieście mając przy sobie bagaże lub elementy niezbędne do przeprowadzenia lub uczestnictwa w spotkaniach biznesowych, oraz niezastąpioną przyjemność z podróży. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem wynajmu samochodów osobowych:
https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-osobowe.html

 

wynajem-aut-z-lotniska