Wypożycz Mazdę 15% taniej w Białymstoku!

 

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige zaprasza Państwa do wynajmu samochodów marki Mazda nawet 15% taniej do końca Października!

Promocja wypożyczalni aut jest najlepszym momentem na to aby wsiąść w najnowszą Mazde CX-3 lub Mazde CX-5 i poznać jak świetne są to auta. Klasyczna elegancja i najnowsze systemy potrafią sprawić, że nasza podróż stanie się przyjemnością. Deska rozdzielcza w jaką są wyposażone Mazdy wypożyczalni Auto Prestige została zaprojektowana od podstaw, łącząc w jakiś niewytłumaczalny sposób klasyczną elegancję ze stylem i nowoczesnością. Jednak tym, co robi największe wrażenie, jest jakość. Wszystkie materiały, z jakimi stykamy się w Mazdach wypożyczalni samochodów osobowych Auto Prestige, są pierwszorzędnej jakości. Tworzywa są miękkie tam, gdzie powinny i nie za twarde w dolnych partiach, do których czasem sięgamy, jak kieszenie w drzwiach. Do wykończenia deski rozdzielczej użyto przeszyć, ale nie udawanych, czyli wytłaczanych (jak u niektórych konkurentów), a prawdziwych. Skórzana tapicerka w nowych Mazdach CX-3 i Mazdach CX-5 jest przyjemnie miękka, co też jest godne dostrzeżenia. Jakość montażu nie budzi zastrzeżeń i może być uznana za jedną z lepszych w tej klasie.

Tanio, bezpiecznie i z klasą!

W kwestii bezpieczeństwa nowa Mazda wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych wyposażona jest w pełen arsenał nowoczesnych systemów bezpieczeństwa i technologii wspomagających kierowcę, zwanych i-Activsense. Są to m.in. takie systemy, jak: poprawiony tempomat adaptacyjny z funkcją stop&go, asystent hamowania w mieście (4-80 km/h) i poza nim (15-160 km/h), system rozpoznawania znaków drogowych, czy asystent martwego pola (ABSM) z funkcją ostrzegania przed pojazdami zbliżającymi się prostopadle z tyłu. Ponad to wyświetlacz na szybie który zapobiega odwracaniu wzroku. Wśród opcji znajdują się m.in. nawigacja z mapami zawierającymi ostrzeżenia o fotoradarach oraz pakiet Safety, w którego skład wchodzą: system przełączania automatycznego ze świateł drogowych na światła mijania (HBC), doświetlanie zakrętów (AFLS), inteligentne wspomaganie hamowania (SBS), system wykrywający zmęczenie kierowcy Drive Alert, aktywny tempomat (MRCC) i system audio Bose z siedmioma głośnikami.

Poznaj nowe Mazdy Auto Prestige!

Nie zwlekaj i sprawdź jak prowadzi się nowa Mazda CX-3 i nowa Mazda CX-5.
Tylko do końca Października mają Państwo okazje wypożyczyć najnowszą Mazdę nawet aż 15% taniej!

Mazda CX-5 w Auto Prestige

Za pięknym nadwoziem idzie też wysoka jakość wykonania wnętrza oraz spora pojemność kabiny. Nie można też zapomnieć o silnikach z dużą pojemnością, które okazują się zaskakująco oszczędne. Dodajmy do tego system G-Vectoring Control, starający się zwiększyć przyczepność na zakrętach, a okaże się, że Mazda jest idealnym połączeniem stylu, właściwości jezdnych oraz rodzinnego charakteru.

Mazda CX-3 – Crossover wyróżniający się z tłumu.

Nadwozie Mazdy CX-3 idealnie wpasowuje się w obecną linię stylistyczną marki. Z daleka można pomylić ją z większą CX-5. Auto prezentuje się agresywnie i dynamicznie, co jest w sporej mierze zasługą przodu nadwozia, który dodaje modelowi energetycznego wyglądu. Wcześniej wspominane światła LED nie dość, że całkiem dobrze oświetlają drogę, to sprawiają wrażenie groźnych, przymrużonych oczu. Tył, chociaż spokojniejszy, również trzyma fason.

Sprawdź cennik Mazdy CX-3 

Sprawdź cennik Mazdy CX-5 manual

Sprawdź cennik Mazdy CX-5 automat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu na naszej stronie:

www.autoprestige.eu