Wypożycz CX-3 w Białymstoku!

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige wprowadzając do swojej oferty samochody marki Mazda, zdecydowała się również na niepowtarzalny kompaktowy Crossover jakim jest Mazda CX-3. Samochód zaprojektowany w oparciu o znaną już z innych modeli stylistykę KODO, która oznacza „duszę ruchu”. Samochody osobowe dostępne w ofercie Auto Prestige wyposażone będą w automatyczne skrzynie biegów, bardzo rozbudowany system inforozrywki, wielofunkcyjną kierownicę i wiele innych udogodnień. Dzięki możliwości wynajmu krótkoterminowego każdy z naszych szanownych klientów będzie miał okazję poznać ten samochód osobiście.

mazda-cx3

Co wyróżnia nową Mazdę CX-3? 

Jedyny w swoim rodzaju kompaktowy Crossover jakim jest Mazda CX-3 został zaprojektowany i skonstruowany, aby złożyć hołd najczystszej radości z prowadzenia samochodu osobowego. Najbardziej nową Mazdę wyróżnia nagradzana już wiele razy technologia SKYACTIV zapewniająca bezkompromisowe osiągi, dynamikę i precyzję prowadzenia. Stworzenie Jinba Ittai – więzi między kierowcą a samochodem – jest możliwe dzięki technologii SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS, która dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.

mazda-cx3-tyl

Czym jest technologia SKYACTIV?

„Technologie SKYACTIV są przełomowym ukoronowaniem filozofii firmy Mazda, w której centrum znajduje się człowiek. Polepszając dynamikę samochodu na każdym poziomie i w każdym szczególe, poszliśmy jeszcze dalej, jeśli chodzi o poprawę osiągów. Oprócz doskonałych wyników w zakresie bezpieczeństwa i braku uciążliwości dla środowiska, technologie SKYACTIV oferują zintegrowany system kontroli pracy silnika, skrzyni biegów, podwozia i nadwozia. Dzięki temu zawsze będziesz czuć jedność z samochodem.” – tak nową technologie opisuje sam producent.

Wypożycz nową Mazde CX-3:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem wynajmu na stronie: www.autoprestige.eu