Wypożycz samochód na wakacje

Z wypożyczalnią Auto Prestige każdy wyjazd okaże się wyjątkowy i bezpieczny. Po kontakcie z naszym konsultantem i podaniu szczegółów Państwa wyjazdu przygotujemy indywidualną ofertę wynajmu samochodu na wakacje. Nasze komfortowo wyposażone samochody zapewnią Ci wygodę i bezpieczeństwo. Wybierając ten rodzaj wypoczynku nie jesteśmy zależni od żadnego biura podróży, możemy w pełni samodzielnie zaplanować podróż i sami decydować o tym, gdzie się zatrzymamy i co zwiedzimy. Daje to nam dużą swobodę i większą satysfakcje.

renault-trafic-wypożyczalnia-wynajem

Wypożyczalnia samochodów Białystok

Jeśli planujesz wyjazd w większej grupie osób w naszej ofercie znajdziesz 9-osobowe busy. Zdecydowanie zmniejszy to koszty podróży jednak pojazdy do przewozu osób należy rezerwować z większym wyprzedzeniem, gdyż jest to w ostatnim okresie coraz bardziej popularny sposób na rodzinne wakacje. Cena wynajmu jest zależna od modelu auta i długości jego wynajmu. Trzeba również doliczyć koszty kaucji, paliwa, oraz ewentualnych opłat autostradowych. Warto wcześniej zaplanować dokładną trasę, jaką zamierzamy się poruszać. Wypożycz 9-osobowego busa z prawem jazdy kat. B i przekonaj się jak przyjemny może być wyjazd w większej grupie osób.

Gdy planujemy wakacje zagraniczne auto warto wynająć już w kraju, nie przejmujemy się, bowiem że nasz samochód może ulec awarii, nie ma ubezpieczenia czy aktualnego przeglądu. Ponadto udogodnieniem jest to, że umowa najmu spisana jest w języku ojczystym – nie musimy się martwić ukrytymi kosztami czy barierą językową. Korzystając z oferty wynajmu samochodów mają państwo pewność swojego bezpieczeństwa, gdyż w razie awarii podstawiony zostanie samochód zstępczy, ponadto nasze samochody poddawane są regularnym przeglądom, mają sprawną klimatyzację i objęte są pakietem ubezpieczeń. Dodatkowo mogą Państwo zapytać naszego konsultanta o wyposażenie dodatkowe, które możne przydać się podczas wyjazdu. Masz ochotę odpocząć już dziś?

Nie zwlekaj – skontaktuj się z naszym konsultantem i wynajmij samochód, który sprosta Twoim oczekiwaniom.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu Renault Trafic 9-osobowy:
https://autoprestige.eu/listings/auta-osobowe-duze-9-osobowe/