Wynajem samochodów dostawczych Białystok – Jaki dostawczy najlepszy? 

    Wypożyczalnia busów ,samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige będąca liderem wynajmu samochodów osobowych w północno wschodniej Polsce przedstawia Państwu zestawienie 3 busów dostępnych w ofercie wynajmu krótkoterminowego oraz najmu długoterminowego aut. Najnowszy bus od Mercedesa, od Renault i pierwszy od MAN’a.

   Wynajęcie samochodu w wypożyczalni samochodów w Białymstoku jest zaskakująco proste. Wystarczy  odwiedzić naszą stronę internetową wypożyczalni aut w Białymstoku, zapoznać się z cennikiem wynajmu samochodów oraz skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub skontaktować się z nami telefonicznie. Niezależnie od tego czy interesuje Państwa wynajem samochodu osobowego czy najem auta dostawczego, wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich naszych szanownych klientów.

 Pozostając jednak przy samochodach dostawczych chcielibyśmy przedstawić Państwu 3 według nas najlepsze busy w ofercie wypożyczalni samochodów dostawczych Auto Prestige w Białymstoku. Wypożyczalnia furgonów proponuje samochody dostawcze na wynajem:

1. Renault MasterWypożycz busa dostosowanego do Twoich potrzeb i sprawdź wymiary

Praktyczny samochód dostawczy stworzony na potrzeby każdej branży posiadający bardzo przemyślany wygląd. Master dostępny w ofercie wynajmu samochodów dostawczych posiada odnowione dynamiczne linie nadwozia i z pewnością odświeża wizerunki firm w których się pojawia. Auto pokazuje profesjonalizm firm. Ponad to Renault Master jest dostępny ofercie wynajmu w wersji L3H2 dzięki czemu staje się idealnym samochodem transportowym. Renault Master dostępny jest w 12 pojemnościach załadunkowych – od 8 do 22 metrów sześciennych. Dysponujesz do 2254 kg ładowności w wersji furgon dostępnej w wypożyczalni samochodów Auto Prestige. 

Mocne strony: 

1. Nr 1 w rankingu niezawodności DEKRA 

2. 150l pojemności w schowkach 

3. Drzwi tylne otwierane 270° 


2. Mercedes Sprinter
Wynajmij bestie wśród busów i sprawdź wymiary

  Sprinter jest wszędzie tam, gdzie trzeba zrealizować zadanie transportowe. Nowatorski, wydajny i niezawodny. Aby uczynić pracę tak ekonomiczną i przyjemną, jak to tylko możliwe, nowy Sprinter dostępny w ofercie wypożyczalni samochodów oferuje nam rozbudowane radio, systemy multimedialne i rozwiązania łącznościowe. Oferta ta spełnia różne zapotrzebowania ‒ od uchwytu do smartfona, poprzez radio z interfejsem Bluetooth® i funkcją głośnomówiącą. 

  Wynajem długoterminowy oferta wypożyczalni auto prestige https://autoprestige.otomoto.pl/

  Kokpit w nowym Mercedesie Sprinterze z doskonałą widocznością na wszystkie strony jest tak skonstruowany, aby maksymalnie uprzyjemniał kierowcy jego codzienną pracę. Utrzymanie porządku w przestrzeni kierowcy umożliwia modułowy system schowków z łatwo dostępnymi schowkami oraz pomysłowym schowkiem wielofunkcyjnym, przy którym w samochodzie można wygodnie wypełniać konieczne dokumenty.

    Sprinter to samochód w każdym calu zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Solidną podstawę tworzy tu jego szkielet, który dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu połączeniu materiałów odznacza się nadzwyczajną stabilnością. 

wypozyczalnia-dostawczych-bialystok
wynajem busow w bialymstoku

Mocne strony:

1. Najlepsze właściwości jezdne, ogromna przyjemność z jazdy 

2. Potrafi dobrze wyglądać nawet w czasie pracy, realizuje koncepcje „Sensual Purity” 

3. Od ponad 20 lat imponująco dowodzi swej ekonomiczności 

Słabe strony:

1. Wlew AdBlue pod maską, co może być uciążliwe przy tankowaniu 

2. Lekko oślepiający ekran między licznikami

3. MAN TGEWypożycz busa z doświadczeniem ciężarówki  i sprawdź wymiary

Nowy MAN TGE dostępny w wypożyczalni samochodów Auto Prestige posiada doświadczenie jako pojazd użytkowy: Bez problemu poradzi sobie prawie w każdym terenie. Obraca się przez całą dobę i wciąż ma ochotę na więcej: w furgonie MAN’a stosowane są nasze wysoce niezawodne i wytrzymałe silniki wysokoprężne. Niezawodne wszędzie – w mieście, na autostradzie lub w terenie trudnym do pokonania.

Mocne strony: 

1. Seryjnie zainstalowany system hamowania awaryjnego 

2. Wiele rozwiązań w kokpicie przeniesionych z samochodów ciężarowych 

3. Całodobowy serwis na drodze 

4. Bus niskopodłogowy, z możliwością załadowania 6 palet

wynajem busów
wypożyczalnia dostawczych

Kliknij i sprawdź który samochód dostawczy jest najlepszy?

   Wypożyczalnia samochodów proponuje sprawdzenie każdego z wyżej wymienionych aut w celu wyrobienia własnej opinii o tym który z samochodów jest najlepszy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty wynajmu każdego z tych aut:

Kliknij i sprawdź ofertę wynajmu najnowszego Renault Mastera 

Kliknij i sprawdź ofertę wynajmu najnowszego Mercedesa Sprintera 

Kliknij i sprawdź ofertę wynajmu najnowszego MAN’a TGE 

Zapraszamy również do sprawdzenia naszych nowych chłodni:

Kliknij i zobacz nowe chłodnie w Auto Prestige!

Pełna oferta wynajmu samochodów dostawczych na stronie: www.autoprestige.eu