Wypożyczalnia samochodów Białystok

Wynajem samochodów z wypożyczalni AUTO PRESTIGE w Białymstoku to korzystne rozwiązanie, gdy Twój pojazd prywatny albo służbowy potrzebuje zastępstwa. Tak w przypadku codziennych dojazdów do pracy, jak też na znacznie dalsze podróże urlopowe oferowane przez nas auta będą odpowiednim wsparciem, a korzystne ceny stanowią dodatkową zachętę.

Wynajem aut na trudne czasy.

Wszystkie auta są gotowe do użytkowania – w pełni sprawne, zatankowane, ubezpieczone, szybko wpiszą się w harmonogram dnia osoby prywatnej i właściciela firmy. Powszechność wynajmu samochodów sprawia, że jest to usługa traktowana jako standardowa w branży motoryzacyjnej, ciesząca się dużym zaufaniem. Również nasi Klienci z Białegostoku i innych miast chętnie wybierają tę właśnie formę użytkowania pojazdów.

Zapewniamy elastyczne warunki wynajmu samochodów osobowych oraz dostawczych. Przykładem jest wynajem długoterminowy, podczas którego masz możliwość skorzystać z dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia jeszcze przed zakończeniem umowy. Możesz wtedy na przykład wybrać inne auto lub opcję zakupu samochodu poleasingowego. O szczegółach porozmawiaj z naszym specjalistą.

W AUTO PRESTIGE wynajmiesz również auto zastępcze z OC sprawcy, uzupełnisz firmową flotę, skorzystasz z atrakcyjnych warunków leasingu. Szeroka gama usług to odpowiedź na rosnące potrzeby Klientów. Z przyjemnością spełniamy te potrzeby.

Przeczytaj więcej na naszej stronie: https://autoprestige.eu/kontakt.html#