Wypożyczalnia samochodów Białystok .Prowadząc wypożyczalnię samochodów w Białymstoku oferujemy Klientom nowoczesne pojazdy osobowe, transportowe i dostawcze w rozsądnych cenach. Możesz skorzystać z wynajmu krótko-, średnio- lub długoterminowego. Każda z opcji to przejrzyste zasady użytkowania pojazdu oraz rozsądne ceny, konkurencyjne na rynku lokalnym.

Nasza propozycja to również auta zastępcze, pomocne nie tylko w przypadku kolizji, lecz zawsze wtedy, gdy z określonych przyczyn Twój samochód prywatny lub służbowy jest wyłączony z ruchu. Współpracujemy z osobami prywatnymi, zapewniamy także auta na potrzeby firm i przedsiębiorstw. Wypożyczalnia samochodów AUTO PRESTIGE oferuje rozwiązania na miarę potrzeb.

 

samochody do wynajmu w auto prestige
Wynajem auta w wypożyczalni Białystok Auto Prestige

Dodatkową opcją w naszej wypożyczalni samochodów jest sprzedaż samochodów poleasingowych osobowych i dostawczych. W korzystnych cenach możesz kupić sprawne, zadbane auta, co w dłuższej perspektywie może okazać się dla Ciebie bardziej korzystnie niż dowolna forma wynajmu. O szczegółach porozmawiaj z pracownikami naszego biura w Białymstoku. Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie.Przy wynajmie aut jedną z istotniejszych kwestii są formalności. Prawidłowo skonstruowana umowa zabezpiecza Ciebie oraz wypożyczalnię na okoliczność poszczególnych zdarzeń. Jednocześnie dbamy o klarowność wszystkich zapisów i ich zgodność z realiami dotyczącymi wypożyczania samochodów osobowych i dostawczych. Nawiązując współpracę z AUTO PRESTIGE masz pewność, że wybierasz optymalne rozwiązania.

Usługę wynajmu aut polecamy osobom prywatnym oraz właścicielom firm. Możesz w ten sposób usprawnić codzienne przemieszczanie się na własne potrzeby lub uzupełnić firmową flotę. Auta wyższej klasy sprawdzą się doskonale w sytuacjach oficjalnych, gdzie pojazd stanowi wizytówkę firmy, świadczy o jej klasie i pozycji. Porozmawiaj z nami o swoich potrzebach – doradzimy w wyborze.

Wynajmowi aut towarzyszy często szereg działań związanych z samym wypożyczeniem. My ograniczamy te działania do minimum. Samochód możesz zamówić przez telefon pod wskazany adres, zapłacić przelewem. Jesteśmy do dyspozycji.

Przejrzyj samochody na naszej stronie internetowej, aby wybrać, który będzie służył Ci najlepiej w codziennych podróżach. To auta zawsze gotowe do jazdy, z aktualnym przeglądem, ubezpieczone, czyste. Poznaj AUTO PRESTIGE, zaufaj specjalistom.

wypozyczalnia-dostawczych-bialystok
Wynajem busów w Bialymstoku

Zapraszamy również na naszą stronę internetową

https://autoprestige.eu/cennik-wypozyczalnia-osobowe.html

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług lokalnej podlaskiej wypożyczalni samochodów w Białymstoku