Prowadząc wypożyczalnię samochodów w Białymstoku oferujemy Klientom nowoczesne pojazdy osobowe, transportowe i dostawcze w rozsądnych cenach. Możesz skorzystać z wynajmu krótko-, średnio- lub długoterminowego. Każda z opcji to przejrzyste zasady użytkowania pojazdu oraz rozsądne ceny, konkurencyjne na rynku lokalnym.

Nasza propozycja to również auta zastępcze, pomocne nie tylko w przypadku kolizji, lecz zawsze wtedy, gdy z określonych przyczyn Twój samochód prywatny lub służbowy jest wyłączony z ruchu. Współpracujemy z osobami prywatnymi, zapewniamy także auta na potrzeby firm i przedsiębiorstw. Wypożyczalnia samochodów AUTO PRESTIGE oferuje rozwiązania na miarę potrzeb.

 

samochody do wynajmu w auto prestige
Wynajem auta w wypożyczalni Białystok Auto Prestige

Dodatkową opcją w naszej wypożyczalni samochodów jest sprzedaż samochodów poleasingowych osobowych i dostawczych. W korzystnych cenach możesz kupić sprawne, zadbane auta, co w dłuższej perspektywie może okazać się dla Ciebie bardziej korzystnie niż dowolna forma wynajmu. O szczegółach porozmawiaj z pracownikami naszego biura w Białymstoku. Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie.

Przejrzyj samochody na naszej stronie internetowej, aby wybrać, który będzie służył Ci najlepiej w codziennych podróżach. To auta zawsze gotowe do jazdy, z aktualnym przeglądem, ubezpieczone, czyste. Poznaj AUTO PRESTIGE, zaufaj specjalistom.

wypozyczalnia-dostawczych-bialystok
Wynajem busów w Bialymstoku

Zapraszamy również na naszą stronę internetową

https://autoprestige.eu/cennik-wypozyczalnia-osobowe.html

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług lokalnej podlaskiej wypożyczalni samochodów w Białymstoku