Wypożyczalnia samochodów Białystok

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW Firma  Auto Prestige otwiera w Częstochowie wraz lokalną firmą Vitoocars profesjonalną wypożyczalnie samochodów w Częstochowie Vitoocars powstało z pasji i wielkiego zamiłowania do szeroko pojętej motoryzacji. Od dzieciństwa, po wczesne lata młodości aż do dzisiaj samochody były i są naszym najważniejszym hobby.

1

Od 2012 roku oferujemy Państwu używane samochody zawsze z pełną historią serwisową. Dzięki swojemu doświadczeniu, uporowi i smykałce do wynajdowania wyjątkowych okazów pomagamy kierowcom w doborze wyjątkowego samochodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta i dążeniu do ciągłego rozwoju podjęliśmy decyzję o otwarciu wypożyczalni samochodów.   W tym celu pomaga nam zaprzyjaźniona firma z Białegostoku Auto Prestige.

Auto Prestige to firma działająca na rynku polskim od niemal 23 lat. Bazując na ich wieloletnim doświadczeniu oraz swojej oryginalności i wyjątkowości staramy się być dla Państwa godnym zaufania partnerem. W swojej ofercie posiadamy samochody dostawcze, ale kolejnym naszym krokiem będzie zaoferowanie Państwu samochodów osobowych.

2Wynajmujemy samochody krótko oraz długoterminowo i stawiamy swoje pierwsze kroki również w ich sprzedaży.

Od lat pracujemy na swoją opinię, dlatego zapraszamy Państwa do odwiedzenia oddziału firmy Auto Prestige w Częstochowie przy ulicy Głównej 166.

Wierzymy, że wspólnymi siłami osiągniemy sukces a nasze samochody będą bezpiecznie przewozić Państwa do zaplanowanych celów.