Skontaktuj się z AUTO PRESTIGE, gdy szukasz wypożyczalni samochodów dostawczych w Białymstoku. Nasze usługi to wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy, więc możesz wynająć pojazd na dowolny okres, z opcją jego wykupienia również w czasie trwania umowy.

Mamy w ofercie wyłącznie nowoczesne, zadbane samochody, które sprawdzają się zarówno przy jednorazowych działaniach, jak też w stałym, intensywnym użytkowaniu. Są to busy z przestrzenią ładunkową do przewożenia towarów lub z większą liczbą siedzeń dla przewożenia załóg pracowniczych, ale także pojazdy z kontenerem tradycyjnym lub chłodnią/izotermą. Sprawdzają się w każdej branży i są chętnie wybierane przez Klientów wypożyczalni samochodów dostawczych.

wynajem busa w białymstoku wypożyczalnia dostawczych białystok
mercedes dostawczy do wynajmu w Białymstoku

Kontaktując się z naszą wypożyczalnią samochodów dostawczych i osobowych możesz sprawdzić dostępność poszczególnych pojazdów na chwilę obecną oraz w najbliższym czasie pod kątem rezerwacji. Służymy pomocą także wtedy, gdy potrzebujesz samochodu zastępczego z OC sprawcy lub w innych okolicznościach.

Zapewniamy rozsądne ceny wynajmu, fachowe doradztwo, pomoc związaną z wszystkimi kwestiami dotyczącymi wynajmu i użytkowania auta. Mamy dużą flotę pojazdów, co również usprawnia wybór i pozwala wypełnić luki wtedy, gdy potrzebujesz kilku lub kilkunastu samochodów jednocześnie.

Skontaktuj się z nami, zapraszamy: https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-dostawcze-cennik.html