Wypożycz w Łomży samochód osobowy i dostawczy

AUTO PRESTIGE – jesteśmy największą wypożyczalnią samochodów w Polsce północno-wschodniej. Dlatego w miesiącu kwietniu robi kolejny krok do zbliżenia z naszymi klientami. Pragniemy poinformować że pracujemy nad otwarciem autoryzowanego punktu obsługi klienta w Łomży. Dostępna w nim będzie cała gama modeli aut dostawczych i osobowych. Oferowanych przez wypożyczalnię samochodów AUTO PRESTIGE.
Do czasu uruchomienia oddziału nasze auta będą dostarczane pod wskazany adres za niewielką opłatą, a w wypadku wynajmu samochodu na dłuższy okres prawdopodobne jest również dostarczenie samochodu GRATIS !
Informujemy, iż w przypadku szkody komunikacyjnej zagwarantujemy samochód zastępczy w każdym segmencie. Również aut luksusowych pod jednym warunkiem, iż będzie NIEODPŁATNIE przewieziony do naszego autoryzowanego zakładu naprawczego Kaliccy w Choroszczy. Gwarantuje to naprawę na najwyższym poziomie i auto zastępcze na cały czas naprawy dostarczone. Odebrane oczywiście BEZPŁATNIE. Dzięki tej usłudze właściciele Mercedesów, Lexusów, Porsche, Audi czy BMW będą mogli otrzymać jako auto zastępcze samochód tej samej klasy.

DCIM100GOPROGOPR0140.JPG

Wypożyczalnia samochodów 9-osobowych

Nasza oferta ma na celu wprowadzenie najwyższego poziomu obsługi w naszym regionie.
Wynajmowane przez nas pojazdy są nowe lub maksymalnie roczne, tak by przyjemność z ich eksploatacji była maksymalna. Dotyczy to aut dostawczych, 8 i 9-cio osobowych, jak również szerokiej gamy „osobówek”.
Wynajem długoterminowy samochodów osobowych i dostawczych to prawdopodobnie najlepsza oferta tego typu w Polsce, a dowodem na to są bardzo liberalne warunki oraz dostępność samochodów „od ręki”. W przypadku naszej oferty wypowiedzenie zawartej umowy to zaledwie 1 MIESIĄC. Umowa jest tak skonstruowana, że nie wymaga od naszego klienta wykonanie jej w pełnym wymiarze, co w praktyce znaczy tyle, że auto możemy odstawić wtedy, kiedy jest mu niepotrzebne lub zawiesić umowę na określony czas. Oferta wypożyczalni samochodów ekonomicznych i luksusowych już od kwietnia dostępna będzie w Łomży.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług autoprestige.eu

AUTO PRESTIGE wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych od. Łomża.