Wypożycz w Łomży samochód osobowy i dostawczy

AUTO PRESTIGE – jesteśmy największą wypożyczalnią samochodów w Polsce północno-wschodniej i w miesiącu kwietniu robi kolejny krok do zbliżenia z naszymi klientami. Pragniemy poinformować że pracujemy nad otwarciem autoryzowanego punktu obsługi klienta w Łomży. Dostępna w nim będzie cała gama modeli aut dostawczych i osobowych oferowanych przez wypożyczalnię samochodów AUTO PRESTIGE.
Do czasu uruchomienia oddziału nasze auta będą dostarczane pod wskazany adres za niewielką opłatą, a w wypadku wynajmu samochodu na dłuższy okres prawdopodobne jest również dostarczenie samochodu GRATIS !
Informujemy, iż w przypadku szkody komunikacyjnej zagwarantujemy samochód zastępczy w każdym segmencie, również aut luksusowych pod jednym warunkiem, iż będzie NIEODPŁATNIE przewieziony do naszego autoryzowanego zakładu naprawczego Kaliccy w Choroszczy. Gwarantuje to naprawę na najwyższym poziomie i auto zastępcze na cały czas naprawy dostarczone i odebrano oczywiście BEZPŁATNIE. Dzięki tej usłudze właściciele Mercedesów, Lexusów, Porsche, Audi czy BMW będą mogli otrzymać jako auto zastępcze samochód tej samej klasy.

DCIM100GOPROGOPR0140.JPG

Wypożyczalnia samochodów 9-osobowych

Nasza oferta ma na celu wprowadzenie najwyższego poziomu obsługi w naszym regionie.
Wynajmowane przez nas pojazdy są nowe lub maksymalnie roczne, tak by przyjemność z ich eksploatacji była maksymalna. Dotyczy to aut dostawczych, 8 i 9-cio osobowych, jak również szerokiej gamy „osobówek”.
Wynajem długoterminowy samochodów osobowych i dostawczych to prawdopodobnie najlepsza oferta tego typu w Polsce, a dowodem na to są bardzo liberalne warunki oraz dostępność samochodów „od ręki”. W przypadku naszej oferty wypowiedzenie zawartej umowy to zaledwie 1 MIESIĄC. Umowa jest tak skonstruowana, że nie wymaga od naszego klienta wykonanie jej w pełnym wymiarze, co w praktyce znaczy tyle, że auto możemy odstawić wtedy, kiedy jest mu niepotrzebne lub zawiesić umowę na określony czas. Oferta wypożyczalni samochodów ekonomicznych i luksusowych już od kwietnia dostępna będzie w Łomży.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług autoprestige.eu

AUTO PRESTIGE wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych od. Łomża.