L1120777

Nowe modele MERCEDES-BENZ w ofercie wypożyczalni samochodów Auto Prestige.

Przypuszczalnie najlepsza, a bardziej niż pewne największa wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Białymstoku i Północno-Wschodniej Polsce charakteryzująca się bardzo atrakcyjnymi cenami jako pierwsza wprowadza do oferty wynajmu nowe modele Mercedes-Benz. Naszym celem jest posiadanie całej gamy samochodów tej marki 🙂

W naszej ofercie na chwilę obecną są najnowsze modele Mercedesa : A180, GLA200, GLC200, E220, S350.

mercedes-aGLAmercedes-a

W dzisiejszych czasach brak samochodu, to brak czasu, więc bez środka lokomocji jakim jest auto ani rusz! Wszystko może się wokół zawalić, gdy brakuje nam właściwego środka transportu. Bywa, że samochód w auto wypożyczalni jest za mały, za duży, nazbyt paliwożerny lub zbyt mało komfortowy, czy też ma zbyt małą liczbę miejsc. Z pomocą przychodzi Auto Prestige. Posiadamy dosłownie wszystkie typy aut! Dostawcze furgony, skrzyniowe, kontenery izotermiczne i chłodnicze, dziewięcioosobowe, sedany i hatchbacki, kompakty, limuzyny. Wisienką na torcie są ekskluzywne suv-y i auta sportowe. Zobacz pełną ofertę naszej wypożyczalni na stronie:

[ Pełna oferta wypożyczalni samochodów osobowych ]

[ Pełna oferta wypożyczalni samochodów dostawczych ]

Samochody zastępcze na czas naprawy: osobowe, dostawcze, ekonomiczne i ekskluzywne.

Czy myślimy o prestiżu, czy samochodzie zastępczym po szkodzie z OC lub po awarii auta, u nas znajdziesz stosowny samochód za bardzo rozsądną cenę i bardzo prawdopodobne, że od ręki! Firma Auto Prestige specjalizuje się w wynajmie długoterminowym dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Auto Prestige opracowało najkorzystniejszą, bo dopasowaną indywidualnie do każdego rodzaju klienta ofertę. Zajmujemy się również optymalizacją kosztów bieżących, wynikających z posiadania samochodów w firmie. Nie pakuj się w niepewne i drogie formy finansowania i zobowiązania mogące trwać latami lub doprowadzić do problemów finansowych łącznie z wizytą komornika. W naszej firmie okres wypowiedzenia ‘’wynajmu długoterminowego” to zaledwie 1 miesiąc (słownie jeden miesiąc). Różne sytuacje w życiu się zdarzają, a my jesteśmy otwarci i wyrozumiali.

Wypożyczalnia busów i samochodów 8-9 osobowych

Prawdziwym hitem są samochodu 8 – 9 osobowe na wyjazdy weekendowe lub dłuższe wypady na wakacje lub ferie. Wyjazd integracyjny z szoferem – bardzo proszę ! W aucie cała ekipa + duża przestrzeń ładunkowa to gwarancja oszczędności na paliwie, czasie, komunikacji i przyjemność podróżowania nowym samochodem w dużym gronie.

Auto Prestige zaprasza do indywidualnych negocjacji.
Przecież nie jesteśmy korporacją 🙂

Zapraszamy serdecznie – zespół firmy Auto Prestige !