wypozyczalnia-samochodow-suwalki

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW AUTO PRESTIGE w SUWAŁKACH

Wypożyczalnia samochodów AUTO PRESTIGE oferuje od 2016 r. wynajem aut osobowych i dostawczych w Suwałkach. Na rynku działamy już prawie 25 lat oferując wynajem nowoczesnych, ekonomicznych i luksusowych aut. Firma specjalizuje się także w wynajmie długoterminowym i krótkoterminowym samochodów dostawczych i użytkowych. Ofertę uzupełniają wysokiej klasy auta osobowe, głownie takich marek jak MERCEDES-BENZ BMW i PORSCHE. Na rynku funkcjonujemy od 1993 roku. Jesteśmy w trakcie budowania sieci wypożyczalni w regionie północno-wschodniej Polski. Na dzisiejszym etapie wypożyczalnia samochodów jest możliwe w Białymstoku, Suwałkach, Łomży i Giżycku. W najbliższych tygodniach powstaną stacjonarne oddziały umożliwiające wynajem samochodu dostawczego, ale również wysokiej klasie samochodów osobowych na terenie wyżej wymienionych ośrodków miejskich. Już dzisiaj auta są dostarczane do sąsiadujących z Białymstokiem Suwałk, Łomży, Zambrowa, czy Augustowa. Auto Prestige to również oddział działający w centralnej części Polski w Częstochowie obsługiwany przez firmę VITOOCARS.

krotkoterminowy

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem w Suwałkach ekonomicznych aut z klasy A+ RENAULT, FORDA, DACII oraz luksusowych samochodów klasy premium takich marek jak PORSCHE, FERRARI, MERCEDES, BMW. Nasza flota obejmuje już ponad 150 aut, tak więc mamy szeroki wybór dla klienta indywidualnego oraz biznesowego. Zobacz pełną ofertę samochodów osobowych dostępnych w wypożyczalni samochodów osobowych w Suwałkach na stronie:

Wypożyczalnia osobowe cennik

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

dlugoterminowy

Obok szerokiej gamy aut osobowych oferujemy w Suwałkach na wynajem ponad sto samochodów dostawczych w różnej zabudowie i o różnym zastosowaniu, w tym auta 8 i 9 osobowe. Nowością w naszej ofercie jest wynajem długoterminowy i krótkoterminowy aut także już dostępny w Suwałkach oraz obsługa floty. Pełna oferta aut dostawczych na wynajem dostępnych w Suwałkach jest na stronie:

https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-dostawcze.html

Zapraszamy serdecznie do naszej wypożyczalni samochodów dostawczych w Suwałkach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Wypożyczalnię samochodów Auto Prestige cechuje wysoka jakość oferowanych aut. Najstarsze oferowane pojazdy mogą mieć zaledwie dwa lata ale w przewadze są samochody nowe. Przy wypożyczaniu samochodów stawiamy na wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych klientów. Samochody są serwisowane na bieżąco wyłącznie w autoryzowanych serwisach z użyciem oryginalnych części zamiennych. Powstanie oddziałów terenowych ma przybliżyć firmę naszym klientom i spowodować zainteresowanie oferowaną przez nas doskonałą ofertą. Samochody 8 i 9 osobowe które są również dostępne w naszej ofercie pozwalają na komfortowe zwiedzanie Podlasia, Wami i Mazur oraz całej Polski. Tego typu auta idealnie nadają się na wyjazdy w góry jak i nad morze. Dla nas najważniejszy jest klient dlatego stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a wszystko to co z myślą o owocnej i długoletniej współpracy. Mając na względzie aktualne trendy oferujemy najlepszą usługę w najnowszych modelach samochodów za bardzo przystępną cenę.

Sprawdź już dziś oferty na naszej stronie :

http://www.AUTOPRESTIGE.eu

Szukasz dobrej wypożyczalni samochodów w Suwałkach – zapraszamy serdecznie – AUTO PRESTIGE!