Zarezerwuj samochód w Nowym Jorku, odbierz w Białymstoku!

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Auto Prestige działająca na rynku już 25 lat, ze szczególnym skoncentrowaniem się na województwo Podlaskim, chciałaby od początku 2018 roku zaproponować Państwu możliwość rezerwacji samochodu w Stanach Zjednoczonych.
Przebywasz w Nowym Jorku, Chicago lub w innym mieście w Stanach i planujesz powrót do Polski? Od lutego 2018 roku możesz zarezerwować samochód online niezależnie od tego w jakim miejscu jesteś i bezpiecznie odebrać auto z lotniska od razu po powrocie. Niezależnie od tego czy interesuje Cię rodzinny SUV jakim jest Mercedes GLC, luksusowa biznesowa limuzyna jaką jest Mercedes Klasy E, BMW Serii 5, czy nawet 9 osobowy bus Renault Trafic to Auto Prestige sprosta wszystkim wymaganiom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem wynajmu samochodów osobowych na stronie: https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-osobowe.html

rezerwacja-auta
Mercedes GLC Kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany od 2015 roku. Następca modelu GLK, wprowadzony na rynek ze zmienioną nazwą w związku z ujednoliceniem nazewnictwa samochodów Mercedesa. Zgodnie z nim, litera „C” oznacza przynależność do danego segmentu w katalogu marki i zgodność z bazowym modelem, na którym oparty jest SUV. W tym przypadku jest to Klasa C, z którą GLC dzieli stylistykę oraz szereg rozwiązań konstrukcyjnych (m.in. płytę podłogową). W porównaniu z GLK, GLC jest też nieco większy oraz lżejszy o ok. 80 kg.

Jak zarezerwować samochód w Auto Prestige?
Rezerwację na samochód osobowy lub dostawczy w Auto Prestige można złożyć telefonicznie lub online. Na naszej stronie www.autoprestige.eu do Państwa dyspozycji jest formularz kontaktowy w którym mogą Państwo umieścić zapytanie odnośnie danego auta i terminu wynajmu samochodu. Dostępna jest również możliwość rezerwacji telefonicznej. Następnie otrzymują Państwo od nas odpowiedź, oraz dokonają opłaty rezerwacyjnej. Po tych kilku czynnościach są Państwo pewni, że samochód będzie w danym terminie do Państwa dyspozycji.

Zarezerwuj samochód osobowy w Auto Prestige Białystok!

wynajem-cla

Mercedes CLA – Kompaktowy sedan (segment C premium) produkowany od 2013 roku, pozycjonowany pomiędzy Klasą C i Klasą A. Debiut CLA poprzedziła prezentacja prototypu o nazwie Concept Style Coupe, który wyznaczył styl wersji produkcyjnej auta.