Wypożyczalnia samochodów luksusowych w Białymstoku

Auto Prestige wychodząc naprzeciw potrzebom klientów postanowiło powiększyć flotę swoich aut o marki z absolutnego Topu. W znacznej przewadze oferowane przez wypożyczalnię samochodów Auto Prestige pojazdy służą do codziennej pracy. Cała gama RENAULT dostawczych, brygadowych i dziewięcioosobowych w 2016 roku uzupełniła niezła gromadka samochodów luksusowych w każdym segmencie.
Mając w zamiarze wyróżnienie się wśród innych firm trudniących się wynajmem samochodów Auto Prestige-1993 zerwało z wypożyczaniem samochodów marki FORD, CITROEN, PEUGEOT itp.
W ofercie znalazły się samochody marki MERCEDES i to we wszystkich segmentach. Chciałoby się rzec, że od A do Z, ale w tym wypadku tylko od A do S. W ofercie samochodów do wypożyczalni jak również wynajmu długoterminowego posiadamy markę BMW z serią ”5” i całą gamę marki PORSCHE. Nowy rok przyniesie w naszej firmie premiery nowego Porsche Panamera 4S diesel, 4S i 911 Turbo S. Na stałe gościć będą Porsche Macan, a na koniec roku najnowszy model Cayenne.

wypozyczalnia-samochodow-luksusowych

Należy pamiętać o możliwości wynajęcia samochodów osobowych również tych klasy premium z OC sprawcy. Wprost mówiąc, że użytkując na co dzień auto luksusowe nie chcemy dostać jako auto zastępcze samochodu kompaktowego lub klasy średniej, a pojazd zbliżony do tego którym jeździmy na co dzień. Polecamy nasze usługi i gwarantujemy, że dokładamy starań, aby utrzymać standardy światowe przy bardzo umiarkowanych cenach.