Wynajem długoterminowy nr 1

Bezpieczny i profesjonalny wynajem długoterminowy! W Auto Prestige zaczyna się już od 2 miesięcy

wynajem-dlugoterminowy

Sprawdź naszą ofertę!

Wynajem długoterminowy w Auto Prestige
Szybka pomoc, porady ekspertów oraz bezpieczny wynajem

Wynajem długoterminowy nr 1.Polska wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Białymstoku proponuje Państwu niezwykle korzystną, oraz bezpieczną ofertę wynajmu długoterminowego. Nowe, pewne i bezpieczne auta gwarantują naszym Szanownym Klientom bezpieczeństwo wynajmu. Szybka pomoc i profesjonalna oraz rzetelna obsługa klientów świadczona przez ekspertów wynajmu Auto Prestige gwarantuje Państwu wynajem na najwyższym światowym poziomie. Po dokonaniu wynajmu samochodu mogą Państwo liczyć na opiekę i pomoc we wszelkich sprawach związanych z wynajętym autem osobowym lub dostawczym. Polska firma, jaką jest wypożyczalnia samochodów Auto Prestige w Białymstoku charakteryzuje się również wieloma innowacjami. Samochody będące flotą wypożyczalni aut są zmieniane co roku na nowe modele, dzięki czemu klienci Auto Prestige wyjeżdżają z naszego oddziału wynajmu zawsze najnowszymi technologicznie samochodami osobowymi lub autami dostawczymi. Wypożyczalnia aut stopniowo wprowadza również samochody hybrydowe oraz nowe modele ciekawych samochodów idąc z biegiem czasu. Zarówno przy samochodach osobowych, jak i busach, które w wypożyczalni Auto Prestige posiadają nawet automatyczne skrzynie biegów. Wszystko po to, aby zadowolić naszych szanownych klientów. Samochody dobieramy na podstawie rankingów niezawodności, takich jak DEKRA.

Co zyskujemy wynajmując auto w Auto Prestige?

1. Bezpieczeństwo wynajmu w Polskiej lokalnej wypożyczalni.

2. Opiekę i pomoc wykwalifikowanych ekspertów.

3. Niezawodne nowe auto.

 • Jeżeli szukają Państwo szybkiej odpowiedzi na pytania, profesjonalnej porady, dopasowania specjalnej oferty do zapytania to bardzo dobrze Państwo trafiliście. W Polskiej wypożyczalni samochodów Auto Prestige klient musi znaleźć to, czego szuka. Po wybraniu interesującego samochodu osobowego lub dostawczego z naszej oferty wynajmu nasi specjaliści przedstawią Państwu cennik wynajmu długoterminowego idealnie dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

  1. Cała procedura związana z wypożyczeniem długoterminowym zajmuje nie więcej niż 20 minut.

  2. Wszystkie koszty utrzymania auta poza paliwem i Państwa czasem są po naszej stronie.

  3. Czas trwania umowy wynajmu długoterminowego dzierżawy samochodu ) to okres od 2 do 36 miesięcy.

  4. Umowę długoterminowego wynajmu auta w każdej chwili można wypowiedzieć.

  5. Czas wypowiedzenia to jedynie 2 miesiące.

  6. Żadnych ukrytych kosztów i opłat związanych z wynajmem samochodu. Jasny przejrzysty, kilkupunktowy regulamin odnośnie dzierżawy samochodów osobowych i dostawczych.

  7. Brak ryzyka utraty finansowej na samochodzie (dotyczy spadku wartości pojazdu w czasie użytkowania).

  8. Klarowne, jasne rozliczenia na podstawie faktury VAT z możliwością zaliczenia kwoty netto po stronie kosztów uzyskanych przychodów i odliczenia podatku VAT w 100%, rata wynajmu jest stała.

  9. Możliwość wykupu samochodu na każdym etapie trwania umowy.

  10. Z racji posiadania dużej floty pojazdów w każdej chwili dysponujemy samochodami zastępczymi przy jakichkolwiek zdarzeniach losowych.

  11. Kupujący dzięki wypożyczeniu samochodu w Auto Prestige nie ponosi kosztów rejestracji pojazdów, prowizji od uzyskania kredytu lub leasingu oraz odsetek od umowy finansowej.

Zadzwoń lub napisz do nas!

602-500-911 biuro@autoprestige.eu

606-90-7777 piotr@autoprestige.eu

Zobacz opinie naszych szanownych klientów