wypozyczalnia-samochodow-bialystok

Ferie zimowe czas planować !

Wypożycz busa w Białymstoku. Jak wskazuje tytuł naszego artykułu, traktował on będzie o zbliżających się wielkimi krokami feriach zimowych. A w związku z tym planowaniem wypoczynku dla naszych rodzin, a w szczególności naszych pociech.

Auto 9-osobowe idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół

Okres ferii zimowych nieodłącznie kojarzy się ze sportami zimowymi. Dlatego wypożycz busa i zaplanuj wypad na narty czy deskę. Z pomocą oraz ofertą wynajmu na ten czas Auto Prestige chce Państwu zaproponować do dyspozycji w formie wynajmu busy 9-osobowe. Idealnie nadających się na zimowy wyjazd. Wypożyczalnia samochodów Auto Prestige posiada do wynajmu kilkanaście aut RENAULT TRAFIC  9-osobowych. Zanim wynajmiesz busa zobacz krótki film tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=mZ1Rm1LxkhI

Dlatego bus oferuje duży przedział bagażowy do którego z łatwością zmieści się nam ekwipunek dla kilku osób, nie wyłączając sprzętu narciarskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca między innymi z takimi profesjonalistami jak FREERIDESPORT Grzegorz Dendys (dawniej Carving Sport), pozwala przyjemnie i tanio dotrzeć w góry i bezpiecznie przejść szkolenie pod okiem profesjonalnej ekipy lub oddać się zimowemu szaleństwu. Zorganizowanie kilkuosobowej grupy powoduje że podróż kilkoma samochodami jest nie opłacalna, nie tak przyjemna jak wspólna wycieczka wynajętym samochodem 9 osobowym RENAULT TRAFIC GRAND PASSENGER. Zadbaj o komfort i zarezerwuj samochód jak najszybciej!

Szczegóły wynajmu busa oraz aktualny cennik znajdziesz tu :https://autoprestige.eu/listings/auta-osobowe-duze-9-osobowe/

Zarezerwuj auto już dziś, by mieć pewność, że na ferie zimowe 2020 pojedziesz bezpiecznym i wygodnym autem.Nasze busy do wynajmu posiadają dodatkową nagrzewnicę, a więc zimą zawsze będzie ciepło i komfortowo.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG
WWW.AUTOPRESTIGE.EU