Wypożyczalnie samochodów kuszą ofertą, a my sprawdzamy ceny wynajmu aut dostawczych.

Niekiedy samochód dostawczy jest podstawą utrzymania firmy. Co jednak w sytuacji gdy potrzebny jest sporadycznie? Nadal pozostaje kluczową inwestycją, jednak jej podjęcie jest dużym obciążeniem finansowym z punktu widzenia małego przedsiębiorstwa. Samochód osobowy lub dostawczy to koszt nie tylko ze względu na sam zakup. To również kwestia wydatków na serwisowanie, utrzymanie pracownika, badania techniczne, ubezpieczenia. Jeśli transport jest wartościowy dodatkowo dochodzą koszta raportów GPS, pozwalających na monitorowanie pojazdu lub dodatkowe ubezpieczenie.

AUTO PRESTIGE – wypożyczalnia aut dostawczych z Białegostoku

Białostocka firma Auto Prestige działa na rynku od 1993 roku. Naszą uwagę zwróciła ich flota, która liczy ponad 100 aut i zaliczana jest do jednej z największych w Polsce. Nie dziwi fakt, że mogą zaproponować przedsiębiorcom konkurencyjne warunki wynajmu i zakupu aut dostawczych. Ceny zaczynają się już od 70 zł za dobę przy wynajmie długoterminowym. Jeśli chcemy wynająć średniej wielkości samochód transportowy tylko na trzy dni, musimy liczyć się z wydatkiem na poziomie 162 zł netto za dzień. Auto Prestige to przede wszystkim auta dostawcze marki Renault. Wśród nich Renault Master w wersji: średni, długi i z kontenerem izotermą. W pakiecie możemy wynająć także duże auto z przyczepą. Dla osób zainteresowanych wynajęciem dużego samochodu osobowego, białostocka wypożyczalnia przygotowała Renault Traffic w wersji osobowej, który bezpiecznie przetransportuje dziewięcioro pasażerów. Wypożyczalnia Auto Prestige oferuje samochód w tej wersji od 85 zł netto przy wynajmie długoterminowym.

Wynajem krótkoterminowy odbywa się w cenie od 203 zł netto za dzień. Jesteśmy dla naszych klientów bardzo bezpiecznym wyborem. Przy tak dużej flocie każdy znajdzie dokładnie takie auto jakiego potrzebuje. Nasi stali partnerzy wiedzą, że auta są dobrze serwisowane i w świetnym stanie technicznym. Poza tym jako jedna z największych w kraju wypożyczalni aut dostawczych, oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. – mówi Piotr Rygorowicz z Auto Prestige w Białymstoku.

Samochód dostawczy Auto Presige

Kiedy decydujemy się na wynajem auta dostawczego powinniśmy założyć okres wypożyczenia samochodu, ponieważ wpływa to w znaczący sposób na cenę. Wynajem z OC sprawcy pozwoli zabezpieczyć firmę na wypadek kolizji. Otrzymamy wówczas auto zastępcze tej samej klasy, bez limitu kilometrów i kaucji. Ważne jest także, aby umowa którą podpisujemy w przejrzysty i jasny sposób mówiła o o naszych prawach i obowiązkach. Aby zabezpieczyć przewożony transport, warto zapytać także o usługę monitoringu floty. Dokładne raporty GPS pozwolą na bieżąco kontrolować wynajęte pojazdy.

Wynajem samochodów specjalistycznych – chłodnie i samochody z zabudową piekarniczą

Nie zawsze standardowy samochód dostawczy wystarczy, aby przewieźć transport z miejsca A do miejsca B. W wielu przypadkach przydatne będą izotermy wewnętrzne czyli tzw. samochody chłodnie lub samochody z wewnętrzną wentylacją do przewozu np. pieczywa. Auta z zabudową piekarniczą to rzadki widok na drodze. Mogą je zobaczyć przede wszystkim Ci, którzy do pracy wyjeżdżają bardzo wcześnie. Piekarze rozwożą pieczywo do sklepów zaraz po wschodzie Słońca. Tego rodzaju specjalistyczne pojazdy są jednak w powszechnym użytku i – podobnie jak chłodnie – stosowane są przez wielu przedsiębiorców. Wielu z nich decyduje się na krótko lub długoterminowy wynajem w takich firmach jak Auto Prestige, aby obniżyć koszta prowadzenia działalności gospodarczej.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – ceny

Przykładowy model okres wynajmu pojazdu cena netto / dzień:

Renault Master Średni L3H2/L3H3 do 3 dni 162 zł

 Master Średni L3H2/L3H3 od 15 do 30 dni 132 zł

bus Master Długi L4H2 wynajem długoterminowy od 85 zł

Firma, którą podajemy za przykład, wypożycza samochody dostawcze także osobom fizycznym, nie prowadzącym działalności gospodarczej. Auto Prestige posiada swoje oddziały w Białymstoku przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 4, w Łomży, Suwałkach oraz w Częstochowie przy ul. Głównej 166. Specjalizuje się nie tylko w wynajmie, ale także sprzedaży aut dostawczych.
Więcej informacji znajdziecie na https://autoprestige.eu/wypozyczalnia-dostawcze.html