Wypożycz mercedesa w Białymstoku.

     Wynajem samochodów z wypożyczalni AUTO PRESTIGE w Białymstoku to korzystne rozwiązanie, gdy Twój pojazd prywatny albo służbowy potrzebuje zastępstwa. Tak w przypadku codziennych dojazdów do pracy, jak też na znacznie dalsze podróże urlopowe oferowane przez nas auta będą odpowiednim wsparciem, a korzystne ceny stanowią dodatkową zachętę.

Wszystkie auta są gotowe do użytkowania – w pełni sprawne, zatankowane, ubezpieczone, szybko wpiszą się w harmonogram dnia osoby prywatnej i właściciela firmy. Powszechność wynajmu samochodów sprawia, że jest to usługa traktowana jako standardowa w branży motoryzacyjnej, ciesząca się dużym zaufaniem. Również nasi Klienci z Białegostoku i innych miast chętnie wybierają tę właśnie formę użytkowania pojazdów.

samochód-wynajem-wypożyczalnia

Odwaga, energia, wolność, a do tego elegancja, którą od zawsze gwarantuje nam marka Mercedes-Benz. Tego wszystkiego możemy zaczerpnąć jeszcze bardziej, siedząc niesamowicie blisko natury i uroków Zielonych Płuc Podlasia. Nowa wszechstronna klasa A pozwala w pełni dostrzec zza okien jedyną w swoim rodzaju Polską Złotą Jesień. Gdy do tego dochodzi uosobienie fenomenalnej dynamiki w modelach tej klasy, podróżowanie po regionalnych drogach staje się jeszcze przyjemniejsze.

Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni samochodów w Białymstoku

wszystkich chcących odwiedzić Zielone Płuca Polski
proponujemy to zrobić zielonym mercedesem klasy A.

Sprawdź nasze ceny wynajmu samochodów w Białymstoku  tutaj

  Współczesny wynajem aut to zapotrzebowanie na nowe pojazdy w rozsądnych cenach wypożyczenia. Ta koncepcja jest nam bliska, dbamy o stałe uzupełnianie floty wypożyczalni AUTO PRESTIGE i dajemy możliwość korzystania z nowoczesnych aut niezależnie od okresu wynajmu. Działamy nie tylko na terenie Białegostoku, obsługujemy Klientów z całej Polski.

Wynajem aut na trudne czasy.

wypozyczalnia-samochodow-bialystok
wypożyczalnia rent-car bialystok poland

Przy wynajmie aut jedną z istotniejszych kwestii są formalności. Prawidłowo skonstruowana umowa zabezpiecza Ciebie oraz wypożyczalnię na okoliczność poszczególnych zdarzeń. Jednocześnie dbamy o klarowność wszystkich zapisów i ich zgodność z realiami dotyczącymi wypożyczania samochodów osobowych i dostawczych. Nawiązując współpracę z AUTO PRESTIGE masz pewność, że wybierasz optymalne rozwiązania.

samochody do wynajmu w auto prestige
wynajem auta w wypożyczalni białystok auto prestige

Usługę wynajmu aut polecamy osobom prywatnym oraz właścicielom firm. Możesz w ten sposób usprawnić codzienne przemieszczanie się na własne potrzeby lub uzupełnić firmową flotę. Auta wyższej klasy sprawdzą się doskonale w sytuacjach oficjalnych, gdzie pojazd stanowi wizytówkę firmy, świadczy o jej klasie i pozycji. Porozmawiaj z nami o swoich potrzebach – doradzimy w wyborze.

    Tani wynajem samochodów powinien łączyć w sobie korzystne ceny i wysoką jakość oferowanych pojazdów. Tak jest w AUTO PRESTIGE – dbamy o rozsądne stawki niezależnie od okresu wynajmu, a jednocześnie stale poszerzamy flotę o nowe auta. To sprawia, że jesteśmy chętnie wybierani przez Klientów z Białegostoku i wielu innych miast.

https://autoprestige.otomoto.pl/

 

Na możliwość oferowania taniego wynajmu samochodów wpływa między innymi stały ruch w wypożyczalni i duża liczba zawieranych transakcji. Dzięki nieustannej współpracy długoterminowej, a także wielu pojedynczym wypożyczeniom działamy skutecznie każdego dnia, mogąc proponować atrakcyjne ceny. Korzystamy przy tym z porad ekspertów grupy doradczej DEKRA, która analizuje poszczególne modele aut pod kątem ich rentowności.

Wynajem auta zastępczego z AUITO PRESTIGE w Białymstoku to niewiele formalności i realne korzyści. Wypożyczając samochody osobom poszkodowanym w zdarzeniach drogowych, zapewniamy dostęp do modeli odpowiedniej klasy, również wtedy, gdy uszkodzeniu uległ samochód luksusowy czy dostawczy.

Znamy wszelkie procedury związane z autem zastępczym, dlatego wiemy, że jedynie w nielicznych przypadkach ubezpieczyciel sprawcy może odmówić uregulowania rachunku za wynajem pojazdu. W większości sytuacji jako osoba poszkodowana możesz korzystać z samochodu zastępczego bez ponoszenia kosztów wynajmu do czasu, gdy Twoje auto zostanie naprawione lub gdy zakupisz inne. Nie musisz się spieszyć, nie ma określonych ram czasowych

Oferując Ci auto zastępcze możemy jednocześnie zająć się kontaktem z ubezpieczycielem. Mamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, aby rozmawiać z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Rozliczamy wszelkie należności, pilnujemy rzetelnego ich uiszczania, aby nie obciążono Ciebie rachunkami z wypożyczalni. Możesz dzięki temu nadal realizować swoje zobowiązania służbowe albo plany prywatne w codziennym życiu.